Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Hanka a Jakub z Love Islandu řeší problém se stěhováním. Rozhodují se nad novým startem nebo jistotou

+ Další 4 fotografie

Jeden z nejoblíbenějších párů Love Islandu Hanka Dědková a Jakub Vitek se do finále sice nedostali, zato si však z Kanárských ostrovů přivezli skutečné pouto. Redakci eXtra.cz prozradili, jaký byl pro ně návrat do reality. Také promluvili o stěhování, vánočních svátcích a názoru na oficiální vítěze druhé řady Denisu s Kryštofem.

Hanka a Jakub skončili v Love Islandu sice na čtvrtém místě, ale těžkou hlavu si z toho nedělají. Aktuálně si užívají vztah v reálném světě ve fázi líbánek, což je znát i na jejich Instagramech.

"Musím říct, že je to skvělé, užíváme si společné chvíle. Jsme spokojení a šťastní," svěřila se Hanka pro eXtra.cz a Jakub souhlasí. "Od návratu jsme toho dost stihli. Nevíme, kde nám hlava stojí, už jsem stihl poznat i Hančinu rodinu včetně prarodičů," řekl.

Kam se Hanka s Jakubem nakonec přestěhují?

Protože je Hanka z Česka a Jakub ze Slovenska, již se baví o místu společného bydlení. Přesto je vzdálenost zatím nijak neomezuje.

"Já jsem z Ostravy, Kuba je z Bratislavy a máme to od sebe dvě a půl hodinky. Myslíme si, že ta dálka takovou roli nehraje. Všechno jde, když se chce, a ze začátku jsme se bavili o tom, že bychom chtěli ještě randit a zažít si to i v reálném světě. Jestli se k sobě nastěhujeme za měsíc nebo za tři, to je individuální, úplně se to nedá naplánovat. Každopádně se o tom bavíme a těšíme se, až to přijde," prozradila krásná brunetka, která se svým partnerem vyrazila na slavnostní otevření pražského Yokohama Lounge.

Ač Hanka Jakubovi řekla, že by se jí v Bratislavě líbilo, společnou budoucnost oba prý vidí spíš v Praze. "Hanka by prý možná přemýšlela nad Bratislavou, že by to byl nový start. Oba ale víme, že těch příležitostí je víc v Praze, a dost nad tím přemýšlíme, že by to právě bylo město, kam se přestěhujeme," dodal Slovák.

Pár reaguje na výhru Denisy a Kryštofa

Druhou řadu Love Islandu vyhráli Denisa a Kryštof, což mnohé diváky velmi překvapilo a vítězný pár se dokonce vypořádává s nenávistnými komentáři. Co si o jejich vítězství myslí Jakub s Hankou?

"Myslím si, že ti, kteří byli ve finále, si to zasloužili. Přáli jsme jim to, ač bychom to samozřejmě také chtěli zažít. Musíme to respektovat, rozhodnutí diváků je takové, jaké je. Nejdůležitější je, že víme, jak jsme na tom my dva," odpověděla na dotaz Hanka. Jakub navíc dodal, že výstup, který viděli diváci v televizích, byl jen zlomek toho, co se ve vile skutečně odehrávalo.

"Ty páry si teď určitě zažijí vlnu, kdy lidé spekulují, zda jim to vydrží a podobně. Ale jak říká Hanka, záleží to jen na nich. Dopadlo to tak, jak to dopadlo, a je důležité, co se teď bude dít venku, a ne to, co bylo ve vile. To byla jedna velká bublina a lidé to mohli pochopit z mnoha úhlů, ten den neviděli celý," dodal Jakub.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy