Nejdříve do svého nosíku Koptík nasypal kombinaci tvrdých drog a vysklil dveře v pražské nemocnici na Karlově náměstí, kam byl odvezen. Pak ho chtěla Hana Gregorová odvézt do léčebny na Vysočině, ale on odmítl. Nakonec mu tedy kvůli problémům s drogami sbalila saky paky a poslala mu je po kurýrovi. Ondřej Koptík jí pak posílal 100 SMS denně a chtěl ji zpět.

Když neodpovídala, začal básnit o jejich sexu a intimním životě, poté začal dokonce vyhrožovat a slibovat pomstu. Vrcholem bylo, když s fotografem Blesku navštívil hrob jejího bývalého manžela Radoslava Brzobohatého a u něj prosil o její lásku. Syn legendárního herce Ondřej Brzobohatý situaci ani nekomentoval a řekl, že někdo takový mu nestojí za vyjádření.

Nakonec Haně Gregorové došla trpělivost a poslala na něj právníky. Tedy aspoň podle toho, co Koptík tvrdí na svých sociálních sítích, které mu v posledních dnech slouží jako hlásná trouba.

„Pozor, bojte se. Paní HG volá na mě právníky. Dnes v 21:20 jsem obdržel hovor. Za básničky na FCB. Tak já to uvedu na pravou míru. Určitě se nemusí bát, na 100 km se k tobě nepřiblížím. Já vím, pravda bolí. Jak si můžeš být jistá, že jsou všechny o tobě,“ napsal Koptík v dalším svém výlevu a vše ukončil básní.

„Používá na vás právníky? Zabijte všechny básníky.“