Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Hanbatý veletrh v plném proudu: Dorazili Chlup s Kajumim, Rika Fane či Kafuu

Erotický veletrh 2023 zatím jen z pátečního večera.
Zdroj: Renáta Bušková/eXtra.cz/koláž
+ Dalších 33 fotografií
obrazem

Letošní veletrh v Letňanech, který se týká veškerých intimností, byl opět výživný. Na akci dorazila i redakce eXtra.cz, která nafotila všechny pikantnosti prozatím jen z pátečního večera. Ale veletrh ještě nekončí a těšíme se, co přinese událost v příštích dnech. Na fotky se můžete podívat v naší galerii.

Erotický veletrh přinesl hodně hanbatých fotek. Ty nejlepší momenty z pátečního večera, na které se můžete podívat v galerii, zachytila fotografka eXtra.cz.

Na akci se objevila například herečka filmů pro dospělé Hana Džurbanová, alias Rika Fane, která redakci poskytla rozhovor. Promluvila o plánované svatbě, jež by se měla uskutečnit tento rok v létě. „Termín vůbec nevím, kdy bude. Já to beru tak, že pokud se probudím a řeknu si, že chci svatbu tenhle týden, tak to prostě bude. Já nechci nic velkého. Mám Stanislava fakt ráda, takže si to představuji takový skromný a menší. A někdy v létě no, tenhle rok určitě,“ řekla Rika na veletrhu.

Na rozhovor s Rikou se můžete podívat zde:

Hvězdy na Erofestu 2023

Nebyla zdaleka jedinou známou tváří, která na akci zavítala. Podívat se přišli například influencer Tomáš Chlup, Iva Sarauerová z Masterchefa, nechyběla Martina Mrakviová alias Tarra White, která akci moderovala, zpěvák a influencer Adam Kajumi, Anna Hamannová alias Kafuu a spoustu dalších.

Na místě byli i přítel zpěvačky Lucie Bílé, Radek Filipi, či Ivka z Masterchefa. Ti byli ale v porotě Fitness Expa, které se konalo ve vedlejší hale a v sobotu večer spolu i se zbytkem poroty vybrali historicky druhou Miss Fitness. Tou se stala Aneta Mitušinová. 

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy