Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Hanbatice Emily Ratajkowski snídá nahá: Rozhodně se toho nebojí a ukázala téměř vše

No není to nádhera?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 33 fotografií
Emily Ratajkowski (26) není jen tak obyčejná modelka, která by zapadla v houfu ostatních. Na rozdíl od jiných se absolutně nebojí ukázat úplně vše. Když se podíváte na její sociální sítě, tak zjistíte, že se to tam hanbatými fotkami jenom hemží. Tentokrát se rozhodla snídat ve vaně a úplně nahá.

Modelka Emily Ratajkowski patří ve svém oboru mezi nejžádanější krásky. Má totiž nádherný obličej a ještě krásnější tělíčko. A když se musí před objektivem svléknout, tak nedělá žádné drahoty a jde okamžitě do toho.

Emily nahotu doslova miluje. Svléká se dobrovolně i ve svém soukromí a nestydí se výsledek ukázat svým fanouškům na sociálních sítích. Její poslední snímek všem vyrazil dech.

Hanbatá modelka se rozhodla, že posnídá na netradičním místě. Svůj pokrm si vzala do vany a nechala se u svého hodování vyfotit zcela nahá. Už několikrát jsme se mohli přesvědčit o tom, že brunetka má perfektní prsa.

Nejednou se stalo, že ukázala téměř vše. Emily je zkrátka reklama na dokonalost.

Související články

Další články