Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Hanbatá dovolená Simony Krainové: Prázdná pláž, teplá káva, čistá hlava a...

Simona Krainová si užívá dovolenou u moře: Za teplem odjela bez dětí
Zdroj: Showpix.cz
+ Další 3 fotografie
nahota
Simona Krainová (47) před mrazem a koronavirem z Česka utekla do tepla. Aktuálně si užívá pobytu na karibském souostroví a fanouškům na svých sociálních sítích ukazuje, jak krásně se má. Na dovolenou vyrazila bez dětí a na liduprázdné pláži se nestydí odhodit podprsenku.

Simona Krainová i pár let před padesátkou ví, jak na sebe upozornit. Odjela si dopřát sluneční paprsky na teplé karibské souostroví, kde dočerpává energii a kde odpočívá bez dětí na liduprázdné pláži. Fanouškům rovnou udělala radost odvážnou fotkou.

Ani v době koronavirové krize modelka nezahálí a ví, jak své fanoušky potěšit. Na svých sociálních sítích zveřejnila peprnou fotografii z pláže, na které se ukazuje jen v titěrném spodním dílu bikin a poprsí si zakrývá vlasy.

„Prázdná pláž, teplá káva, čistá hlava, jen tak na divoko a bez dětí,“ napsala Krainová ke žhavé fotce. Matka dvou dětí má tři roky před padesátkou lepší postavu než kdejaká dvacítka. Netají se však tím, že geny nejsou všechno a za jejím pevným tělem stojí spousta odříkání a velká dřina

Pochyby

Simona se musí neustále udržovat ve formě, protože ji její tělo živí. Lidé jsou občas k jejímu postoji pochybovační, ale Simona už je ve svém oboru profesionálka a moc dobře ví, co chce, a za tím si také jde. Občasné negativní komentáře buď přehlíží, nebo s jejich autory ostře debatuje.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy