Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Hanbatá Bianca Censori se opět odhalila. V průhledném topu ukázala prsa v celé své kráse, došlo i na nahý zadek

Bianca Censori vynesla opět bizarní outfit: Odhalená prsa a zadek, Kanye ji doprovázel za ručičku
Zdroj: profimedia.cz/koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
móda

Manželka slavného rapera Kanyeho Westa Bianca Censori na sebe opět strhla pozornost svým nekonvenčním outfitem. Ani tentokrát se modelka neostýchala ukázat svá prsa v průhledném body a výrazně zdůraznila své pozadí, což zachytili přítomní paparazziové. Kanye svou přítelkyni rád obléká do bizarních outfitů a chlubí se s ní na svém Instagramu.

Kanye West se proslavil nejen svou hudbou, ale i jako módní a v poslední době velmi kontroverzní návrhář. Raper rád obléká svou ženu Biancu Censori do odvážných a pobuřujících kreací. Ani tentokrát neudělal výjimku. Při nedávném setkání v Los Angeles modelka vynesla průhledné černé body, které kompletně odhalilo její prsa, černé kalhotky a punčochy s průřezy, které odhalily zadeček.

Bianca dělá Kanyeho šťastným

Kanye však na častou kritiku veřejnosti vůbec neslyší. Na svém Instagramu ve stories sdílí fotografie se svou manželkou v podobných extravagantních oblečcích a obhajuje to tím, že ho tato kreativní svoboda dělá šťastným. "Jen chci všem říct, že jsem dal schválně třikrát svou ženu na profil. Co vám chci říct, je, že jsem vám dal album, a lidé v komentářích pořád mluví o tom, proč zveřejňuji svou ženu. Protože mě dělá šťastným. To je i důvod, proč jste vy všichni spokojeni s mou hudbou, protože já jsem šťastný. Rozumíte?“ vysvětlil Kanye, který tímto způsobem narážel i na své nedávno vydané album Vultures.

Bianca Censori pracuje jako vedoucí architektury ve společnosti Yeezy od roku 2020 a může se pyšnit magisterským titulem v oboru architektury získaným na univerzitě v Melbourne. Už nyní tak má v životopise výrazné kariérní úspěchy, které však sráží její současná role raperova pokusného králíčka.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy