Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hana Zagorová zůstane v nemocnici i na narozeniny: Margita řekl, jak probíhá boj s koronavirem

Štefan Margita a Hana Zagorová
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
narozeniny
Hana Zagorová dnes slaví 74. narozeniny. Oslava ale nebude taková, jakou si představovala. Zpěvačka totiž leží v nemocnici kvůli nákaze koronavirem. Navštívit ji bohužel nesmí ani její manžel Štefan Margita (64), který je v domácí karanténě. Na svou ženu ale stále myslí a popřát jí nezapomene.

Oslavu narozenin nejspíš Hana Zagorová plánovala úplně jinak. Do příprav se jí ale připletl koronavirus. Česká zpěvačka je tak nyní v péči lékařů. Onemocnění zasáhlo i jejího manžela Štefana Margitu, který má ale lehčí průběh nemoci a mohl zůstat v domácí karanténě. Zagorová naneštěstí trpěla vysokými horečkami.

Její stav se ale postupně zlepšuje. "Naštěstí se cítila mnohem lépe. Věřím tomu, že příští týden už přijede domů," uvedl pro TV Nova Margita, který se svou ženou mluvil naposledy v sobotu odpoledne.

"Narozky bude mít smutné, ty budou nemocniční. To jsme si představovali jinak. A co se týká mě, tak já jsem v domácí karanténě a průběh nemoci je lehčího rázu, abych tak řekl," popsal Margita s tím, že s Hankou se bohužel nemůže setkat osobně. "Žádná jiná možnost není, já ji nemůžu navštívit vůbec, takže to nejde. Jen telefonicky. Ale bude to určitě videohovor," ukončil Margita.

Fanoušci i kolegové měli o Hanku Zagorovou velký strach ve chvíli, kdy se dozvěděli, že je v nemocnici. Zpěvačka společně s manželem tak o nečekané koronavirové nákaze informovali na oficiálním webu. Chtěli totiž předejít spekulacím.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy