Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hana Zagorová v pasti: Štefan Margita popsal okamžiky hrůzy a zoufalství

Hana Zagorová v pasti: Štefan Margita popsal okamžiky hrůzy a zoufalství
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
nemocná zpěvačka

Zpěvačka Hana Zagorová (75) byla v noci na středu za velmi dramatických okolností převezena do nemocnice na Karlově náměstí, kde jí byla doporučena delší hospitalizace. Její manžel Štefan Margita nyní blesk.cz popsal, co se ten večer odehrálo a proč musela asistovat policie. 

Štefan Margita byl v době potíží své ženy pracovně na Slovensku. Měl tam mít koncert ke svým 65. narozeninám. Jakmile bylo jasné, že je s Hankou zle, okamžitě to otočil soukromým tryskáčem do Prahy.

„V úterý jsem měl ještě v košickém divadle dvě talkshow, jedno od pěti, druhé od půl osmé večer. S Hankou máme zvyk si po vystoupení vždycky volat, a tak jsem jí po první show zavolal. Měla výbornou náladu a říkala, že mi závidí smažený květák, který miluju a doma mi ho rodina udělala,“ popsal Margita portálu blesk.cz.

Když ale Hance volal po druhé talkshow, už se nedovolal ani na stý pokus. Štefan hned věděl, že je zle. "Dostal jsem strašný strach. Volal jsem neteři, která byla s manželem Standou u Hanky do deseti minut. Volali, bouchali na dveře, křičeli, to už tam byli i sousedi, ale nic,“ popisuje okamžiky hrůzy Štefan s tím, že Hanka v té době byla v patře v ložnici. Protože bezpečnostní dveře byly zamčené, volal se zámečník.

Jenže ten Margitově neteři oznámil, že nic neotevře, dokud neprokáže, že je majitelka bytu. „A tak se kolem 22. hodiny zavolala policie,“ vysvětlil Margita. Záchranka po tomto dramatu odvezla Hanku do nemocnice na transfuzní oddělení.

Sama zpěvačka z nemocničního lůžka vzkázala: „Moji milí, od včerejšího večera jsem v nemocnici, protože můj zdravotní stav se nelepšil a přetrvávaly obtíže, spojené s postcovidovým syndromem. Páni doktoři, a vlastně úplně všechen personál, dělají všechno, abych byla zase v pořádku. Věřím, že je vše na dobré cestě a těším se na vás," uvedla na svém Instagramu.


Související články

Další články