Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hana Zagorová skončila v nemocnici: Panuje obava, že zpěvačka má koronavirus

Hana Zagorová skončila v nemocnici: Panuje obava, že zpěvačka má koronavirus
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
strach z viru
Má zdravotní problémy a ruší akce. Zpěvačka Hana Zagorová (73) na tom není dobře a zdroj deníku Blesk potvrdil, že zpěvačka je dokonce v nemocnici v péči odborníků. Zpěvačka by už 6. září měla slavit 74. narozeniny. Oslavu ale její zdravotní stav zřejmě neumožní. Blízcí a rodina o ni mají obavy. Někteří fanoušci se obávají, že Zagorová by mohla bojovat s koronavirem.

Hana Zagorová (73) ani její manžel Štefan Margita (64) opakovaně nezvedají telefon a nekomunikují s veřejností, stejně jako jejich blízcí. Podle informací deníku Blesk je zpěvačka v jedné z pražských nemocnic. Někteří fanoušci se obávají, zda Zagorová nemá v těle nebezpečný virus. Spekulace o jejím zdraví se objevily už v květnu. Hana Zagorová navíc trpí onemocněním krve.

Problémy se zdravím nastaly už 26. srpna, kdy nevystoupila na svém koncertu v Prostějově. Ještě předtím ale deníku Blesk prozradila, že se na své vystoupení velmi těší. „Bohužel Hana Zagorová má angínu,“ uvedla za prostějovský kulturní klub Duha produkční, programová a kulturně výchovná pracovnice Martina Drmolová pro Večerníkpv.cz. Za zpěvačku tak zaskočila její kamarádka Monika Absolonová (43). "Pevně věřím, že se městu Prostějov podaří vyjednat nový termín koncertu oblíbené zpěvačky," řekla deníku Blesk náměstkyně primátora pro kulturu Milada Sokolová.

Zpěvačka se společně se Štefanem Margitou měla ve středu objevit v Show Jana Krause. Zagorová se za svou neúčast omluvila a objasnila, že je nemocná. "Z důvodu nachlazení paní Hany Zagorové došlo ke změně hosta v pořadu Show Jana Krause. Uvidíte ji v náhradním termínu v průběhu září," vysvětlil Blesku mluvčí televize Prima Filip Budák. Otázkou je, kdy se Hanka objeví na veřejnosti. Deník Blesk na titulku spekuluje o koronaviru.

SLEDUJTE EXTRA.CZ, PŘINESEME VÁM DALŠÍ PODROBNOSTI.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy