Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hana Zagorová porazila koronavirus! Je venku z nemocnice, cítí se dobře, uvedl Margita

Hana Zagorová porazila koronavirus! Je venku z nemocnice, cítí se dobře, uvedl Margita
Zdroj: profimedia
+ Dalších 7 fotografií
Koronavirus v ČR
Zpěvačka Hana Zagorová (74) porazila koronavirus. Alespoň první těžké kolo má za sebou a byla propuštěna z nemocnice. Cítí se velmi dobře a děkuje za podporu. O jejím současném stavu promluvil její partner Štefan Margita (64).

Zpěvačka Hana Zagorová na tom byla uplynulé týdny velmi špatně, ale ukázala, že je opravdu velká bojovnice. Byla propuštěna z nemocnice, kde sváděla těžký souboj s nemocí COVID-19

"Hanka se cítí dobře a oba jsme šťastní, že jsme konečně zase spolu. Děkujeme všem za obrovskou podporu, která nám v těchto těžkých dnech dávala sílu," uvedl manžel a zpěvák Štefan Margita pro televizní magazín SHOWTIME.

Margita již dříve uvedl, že Hanku trápily vysoké teploty Také on měl koronavirus, ale nemoc u něj měla lehčí průběh. Margita se léčil doma. Zagorová měla potíže s dechem a musel být hospitalizována.

Bude Zagorová znovu zpívat?

Nejnovější zpráva těší rodinu i fanoušky. Je nyní velkou otázkou, zda se Hanka teď bude šetřit a hlídat své zdraví, nebo se ještě na podzim vrátí k vystupování před fanoušky. Také je otázkou, zda koncerty nebudou časem omezeny kvůli dalším vládním nařízením

Může se koronavirus vrátit?

Také se spekulovalo, že Hanka měla zdravotní problémy už v květnu. Někteří odborníci se domnívají, že kdo COVID-19 prodělá, získává protilátky. Další experti ale tvrdí, že koronavirus může lidský organismus napadat opakovaně jako chřipka. Důležité nyní je, že Zagorová je z nejhoršího venku a doma jistě načerpá plno energie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy