Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hana Zagorová po boji s nemocí září: Děkuje Marku Ztracenému, se kterým nazpívala duet

Hana Zagorová po zdravotních komplikacích jenom září.
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další 2 fotografie
zdraví

Hana Zagorová (75) a zlatý slavík Marek Ztracený (36) pro své fanoušky připravili krásné překvapení. Společně nazpívali nový duet Vánoce jako dřív, který bude mít svou premiéru první adventní neděli. Klip se natáčel v kostele na Malvazinkách v Praze. Hana Zagorová po zdravotních komplikacích jenom září a děkuje Markovi za milou spolupráci. Zpěvačka o novém duetu informovala na sociálních sítích.

"A já mám překvapení! Včera jsme natáčeli nový duet s Markem Ztraceným. Vánoční premiéru uslyšíte v rádiích 28.11. a já už se těším. Od včerejška si nic jiného nezpívám. Děkuju, Marku," informovala zpěvačka Hana Zagorová fanoušky na svých sociálních sítích. Text k písni Vánoce jako dřív napsal zpěvák Marek Ztracený.

Hana Zagorová opět pracuje

Není to však jediná aktivita, do které se Hana pustila. První pracovní příležitostí po nedávných zdravotních komplikacích bylo natáčení silvestrovského pořadu pro Českou televizi. Hana Zagorová zazpívala pro Největší flám s Jiřinou Bohdalovou. Jde o jedinečnou silvestrovskou show a oslavu 90. narozenin legendární herečky.

"Jsem moc ráda, že Hanka vystoupila v našem silvestrovském pořadu, protože je to jedna z nejlepších zpěvaček, které máme. Na jejích písničkách jsem vyrostla a kdo ze zpěváků může říci, že si jeho písničky zpívají lidé napříč generacemi. Je dobře, že poté, co Hanka v posledních týdnech bojovala s nemocí, může nyní své fanoušky znovu potěšit prostřednictvím České televize," říká kreativní producentka Lucie Kapounová o účinkování Hany Zagorové.

Související články

Další články