Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině Jaromír Soukup

Zdravotní stav Hany Zagorové se nelepší: Margita kvůli ní opouští Národní divadlo! Co řekl?

Hana Zagorová s manželem Štefanem.
Zdroj: Se souhlasem Hany Zagorové
+ Další 4 fotografie
Zdravotní stav

Zdraví Hany Zagorové (75) je mu přednější. I z toho důvodu zrušil její manžel Štefan Margita (65) účinkování v opeře Káťa Kabanová v Národním divadle, kde měl ztvárnit jednu z nejdůležitějších postav, a to roli Tichona, jak informoval na svých oficiálních facebookových stránkách. Za milovanou Haničkou, která před čtyřmi dny zkolabovala, nyní dochází každý den do nemocnice a je jí velikou oporou. 

Poslední dny manželů Hany Zagorové a Štefana Margity jsou náročné. V sobotu Hanka zkolabovala a Štefan jí musel okamžitě zavolat záchranku, která jeho milovanou ženu oživovala. Následně byla zpěvačka převezena do nemocnice, kde se o ní neustále starají.

„Za Haničkou chodím několikrát denně, mám o ni velký strach,” prozradil webu Aha! zdrcený Margita. Tato situace ho natolik psychicky vyčerpává, že zrušil i účinkování ve slavné opeře Káťa Kabanová v Národním divadle, kde měl ztvárnit velkou roli Tichona.

Odvolal účinkování v Národním

„Drazí přátelé, určitě víte, co se stalo mojí Hance. Vzhledem k situaci, jsem bohužel nucen odvolat moje účinkování v inscenaci Káťa Kabanová v Národním divadle. Zdraví mojí ženy, je a bylo vždy na první místě. Rád bych se touto cestou omluvil celému organizačnímu teamu Národního divadla a poděkoval mu za pochopení. Moc jsem se na vás těšil! Pevně věřím, že se zase brzo potkáme ve zdraví, “ uvedl na svých oficiálních webových stránkách Margita.

Margita se hlavně těší, aby byla jeho žena zdravá a vrátila se mu domů. Od září minulého roku, kdy Zagorová poprvé zkolabovala, prý navíc nikdy není sama doma. Nikdy není doma sama.Vím, že se vždycky může stát všechno a já ji nadobro ztratím. A to bych nepřežil,“ uvedl pro již zmíněný bulvární web.

Zdravotní stav Zagorové se začal zhoršovat poté, co v září 2020 dostala koronavirus s velmi těžkým průběhem. Právě covid znovu nastaroval její nemoc krve, kterou od dětství trpí. Od té doby si prošla nejen postcovidovým syndromem, ale před devíti měsíci rovněž upadla do bezvědomí, jak napsal iDnes

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy