Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Hana Vagnerová přiznala nový vztah: Vypadá to dobře, libuje si kráska se záhadným úsměvem

Na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary nechyběla herečka Hana Vagnerová (38), která zazáří v novém vánočním filmu Přání Ježíškovi. Redakci eXtra.cz prozradila v rozhovoru i něco ze svého soukromí, kromě toho, že je romantička, promluvila o novém vztahu!

Jsem romantička, prozradila Hana Vagnerová

Herečka Hana Vagnerová (38) nám prozradila, jak si užila natáčení nového vánočního filmu Přání Ježíškovi. Prozradila, že je sama velká romantička a film jí imponoval právě tím, jak milý je. Diváka skutečně pohladí na duši. Krásná Hana se ale také rozpovídala o svém soukromí, konkrétně o mužích."Jak člověl stárne, přestává mu stačit to, že kluk hraje na kytaru," řekla nám. Co jsou tedy tři klíče, podle kterých si vybírá uznávaná herečka partnera? "Humor, inteligence, charisma," neváhala s odpovědí. Pokud tyhle tři cnosti muži chybí, na vztah může rovnou zapomenout.

Herečka promluvila o vztahu

A protože světu zatím zůstává záhadou, zda je Hana šťastně single anebo právě zamilovaná, zeptali jsme se. "Vypadá to dobře a víc neřeknu," dodala kráska se záhadným úsměvem.

Herečka Hana Vagnerová se narodila 21. února 1983 v Praze. Diváky okouzlila například v seriálu Expozitura a Atentát. Od čtrnácti se také věnovala modelingu. V minulosti randila se srbským režisérem Markem Semicem, se kterým se v roce 2009 rozešla.

Více o Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary 2021 ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy