Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hana Vágnerová porodila: S Karlem Abrahamem se dočkali dvojčátek

Hana Vágnerová a Karel Abraham se těší na dvojčátka.
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
porod

Modelka Hana Vágnerová (27) a motocyklový závodník Karel Abraham (31) se stali rodiči dvojčátek. Radostnou novinkou se modelka pochlubila na sociálních sítích, kam připojila i rozkošnou fotografii. Rodiče přivedli na svět holčičku a chlapečka.

"Máme je," uvedla stručně a jasně novopečená maminka Hanka Vágnerová k fotografii, na které drží nožičku svého miminika. S motocyklovým závodníkem Karlem Abrahamem ovšem na světě přivítali dvojvaječná dvojčátka, holčičku a chlapečka. Jména dětiček si Karel s Hankou zatím nechávají pro sebe.

Těhotenstvím se Hanka pochlubila v pátém měsíci těhotenství a očekávání dvojčátek pro ni nebylo zase takovým překvapením. "Máma mě tím strašila celý život, mám ještě mladší sestru, tak čekala, která z nás to bude. Jak jsem říkala, ze začátku to byl trošku šok, ale teď už jsem za to moc ráda. Moc se těším," svěřila Vágnerová pro deník Super.cz.

Hana Vágnerová je česká modelka, která se prosadila i ve světové soutěži Miss Supernational, kde stala nejkrásnější dívkou Evropy. Se svým dlouholetým partnerem Karlem Abrahamem žije v Monaku.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy