Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Hana Vágnerová odtajnila pohlaví dvojčátek: Holky, kluci, nebo obojí?

Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
těhotenství

Modelka Hana Vágnerová (27) a motocyklový závodník Karel Abraham (31) nedávno oznámili, že se těší na příchod nejen jednoho, ale rovnou dvou přírůstků do rodiny, půvabná Hana totiž čeká dvojvaječná dvojčátka. Nyní se pár během slavnostního odtajňování pochlubil, jaká pohlaví budou dětičky mít. 

"Tak už je to venku, i když spousta z vás už to věděla. Budou to dvojčátka. Tak vám to jen tady potvrdím," uvedla modelka Hana Vágnerová na svých sociálních sítích informaci o radostné novince. Pohlaví miminek nyní odtajnila v 5. měsíci těhotenství, společně se svým partnerem Karlem Abrahamem.

"Tak, kdo tipoval správně? S Karlem budeme mít holčičku i chlapečka," uvedla modelka k videu, kde slavnostně nejen sobě a rodině, ale také fanouškům odhalila pohlaví dvouvaječných dvojčátek pomocí vystřelovacích konfet.

Očekávání dvojčátek nebylo pro Hanku zase takovým překvapením, z dvojčat pochází i její dědeček. "Máma mě tím strašila celý život, mám ještě mladší sestru, tak čekala, která z nás to bude. Jak jsem říkala, ze začátku to byl trošku šok, ale teď už jsem za to moc ráda. Moc se těším," svěřila Hanka, která žije s Karlem v Monaku, pro Super.cz.

Související články

Další články