Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hana Soukupová je trojnásobnou maminkou: Kráska z reklamy na vodu má dcerku

Hana Soukupová je trojnásobnou maminkou: Kráska z reklamy na vodu má dcerku
Zdroj: Kundrát, Hykl / CNC / Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Miminko
Supermodelka Hana Soukupová (34), kterou mnozí znají z reklamy na minerální vody, porodila svému muži již třetí dítě. S manželem Drewem Aaronem společně vychovávají již čtyřletou Ellu a šestiletého Finna.

Kráska Hana Soukupová z Karlových Varů, která nyní se svou rodinou žije na slunné Mallorce, se na sociální síti podělila s fanoušky o tom, že do rodiny přivítali nového člena.

Narození dcerky potvrdila Super.cz i modelčina manažerka. Hana přivedla své dítě na svět ve středu 6 minut před půl pátou odpoledne. „Hanka rodila v nemocnici v městě Palma de Mallorca, kde už se narodila i dcera Ella,“ uvedla Lenka Jochová

Hana Soukupová dala dceři hvězdné jméno

Novopečení rodiče dali své druhé dceři kouzelné jméno Stella. To pochází z latiny, které v překladu znamená "hvězda". Zda se z miminka jednou stane hvězda, si budeme ještě muset chvíli počkat.

Hanka má štěstí, že se po každém porodu rychle dostala zpátky do skvělé formy, uvidíme, zda se ještě vrátí na přehlídková mola, nebo už modeling s příchodem třetího miminka pověsí na hřebík.

Hance i Drewovi moc gratulujeme.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy