Kulturistka Hana Mašlíková (32) dál pokračuje v boji proti vesmírnému zákonu „Neexistuje přátelství mezi mužem a ženou, vždy jeden čeká na impulz“, a tak se na prestižní Ples v Opeře dostavila se svým kamarádem, spolubydlícím, společníkem v podnikání, trenérem a ochráncem, profizápasníkem Andrém Reindersem, což je hlavně člověk, se kterým Hana v žádném případě nekopuluje.

André, se kterým Hana nemá sex, se předvedl v padnoucím obleku s motýlkem a vedle svalnaté modelky, která s ním určitě nespí, mu to slušelo, určitě byli jedním z nejkrásnějších párů večera, samozřejmě s dodatkem, že to „párů“ nemyslíme tak, že by spolu chodili, tedy oni spolu jdou třeba na ples nebo do fitka, ale nejedná se o dvojici, která by snad souložila, to prosím zdůrazňujeme!

Kamarád Hanky, která s ním nikdy nespala, představoval na plese atraktivní garde a je od něj pěkné, že s neurotickou modelkou tráví všechen čas, otevřel jí svou náruč i coby podnikatel a trenér a když spolu necvičí nebo nemají focení, jak spolu cvičí, pořádají zájezdy s cvičením, chodí do společnosti nebo píší na Facebook o společném cvičení.

Jeden až nechápe, kdy má mít Hana čas se s někým vyspat nebo si někoho najít, když veškerý čas tráví s kamarádem, se kterým ale nespí. Chudák dobrotivé chlapisko, které musí trpět, neb se mu Hanka jistě jako žena líbí, ale on respektuje, že ona teď nikoho nemá, což je vzhledem k jejímu obřímu poprsí neuvěřitelné, ale tak zase najděte si přítele, když krom miliardy, dresu nároďáku a toho, aby byl naivní a volný, jiné požadavky nemáte.

Určitě si nemyslíme, že Hana nepoznala v Andrém skutečného muže svého života, který sice není bohatý, ale má ji rád, díky neskutečným nervům s ní vydrží, má krásné tělo a uživí ji, a proto se s ním spustila, za což se sice nestydí, ale co kdyby se Kadlec ještě rozmyslel.

Kdepak, Hana prostě nikoho nemá a potřebovala na prestižní událost doprovod, a tak šel André, což byl nápad, který měl jen jedno minus – z páru na první pohled už na kilometr i přes tmu doslova čišelo, že ti dva spolu určitě nespí, protože kdyby spolu chodili a trtkali, Hana by to přeci neměla důvod tajit, už proto, že by to jejího přítele (pozor, přítelem myslíme kamaráda Andrého, se kterým nespí) neskutečně ztrapňovalo.

I po Plese v Opeře je všem jasné, že Mašle je sama a národ v napětí čeká na soudný den, kdy Hanka, která má média pod kontrolou, dá jistému nejprodávanějšímu deníku v zemi svolení napsat, že má nového přítele. Ano, bude to nový přítel, protože do té doby s ním nespí a vlastně nebude to André, protože to je jenom takový kamarád!