Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hana Reinders se svěřila s nepříjemnými intimními pocity: Maminky jí děkují za prolomení tabu

Hana Reinders se svěřila s nepříjemnými intimními pocity: Maminky jí děkují za prolomení tabu
Zdroj: archiv Hana Mašlíková
+ Dalších 7 fotografií
Hana o porodu
Moderátorka Hana Reinders (38) aktuálně prožívá s manželem Andrém Reindersem (39) krušné období. Zažívají krizi, a proto se bývalá modelka na nějaký čas stáhla k rodičům, kde se snaží relaxovat. V poslední době je Hana na sociálních sítích velmi otevřená, možná až moc. Nyní vypustila z úst zvláštní slova o synovi. Ostatní maminky jí za ně vyjádřily mohutnou podporu.

Hana Reinders, dříve Mašlíková, je poslední dobou na sociálních sítích velmi sdílná. Nejenže se s fanoušky podělila o informaci, že její muž navštívil strip bar, nyní se dokonce začala svěřovat i s tím, že zprvu neměla ke svému synkovi tak blízko jako ostatní matky.

Dítě si zamilovala časem

Hanka rodila v srpnu 2017. Na svět tehdy přivítala svého prvorozeného syna Andrease, jehož tatínkem je Hančin manžel André, s nímž si teď dává pauzu. Procházejí si totiž manželskou krizí, kterou se Hanka snaží zažehnat odpočinkem v domě rodičů. "Ráj na zemi existuje. Srub a zahrada mých rodičů, kde prostě vypnete a užíváte si jen klid a pohodu," komentovala fotku pořízenou u rodičů.

Nicméně krom toho, že s fanoušky sdílí, co se právě odehrává v jejím manželství, se Hanka také podělila o velmi intimní chvíle z porodnice. Přiznala, že svého synka si nezamilovala hned na první pohled. "Bohužel se mě nepodařilo umrtvit epidurální anestezií, stále jsem cítila lechtání po nohou, takže jsem musela do celkové anestezie," popisovala Hanka, jaké to bylo, když rodila císařem.

"O půlnoci jsem se vzbudila a musím říct, že nikdy nezapomenu na ten mrazivý pocit když jsem si sáhla na břicho, děťátko tam už nebylo, ale bohužel nebylo ani v mé náruči. Polil mě strach, panika, jestli je vůbec v pořádku," popisovala někdejší modelka. "Naštěstí tam byla sestřička, která mě uklidnila," pokračovala.

"Poprvé jsem svého prďolku pochovala až ráno a musím se přiznat, že to byl zvláštní pocit. Nebyla to taková ta okamžitá bezmezná láska, do svého syna jsem se zamilovávala postupně a strašně jsem se za to styděla," líčila Hana. "Měla jsem pocit, že jsem špatná matka. Ptala jsem se sama sebe, jak to, že to není jako v těch knížkách o mateřství, jak to, že to není jako z vyprávění, proč necítím tu okamžitou lásku? Nikomu jsem to neřekla, protože jsem měla strach z toho, že mě odsoudí," vyprávěla Hana, která se v minulosti účastnila soutěže krásy Miss České republiky.

Na to, aby se do svého syna Hana zamilovala, potřebovala nějaký čas. "Pomalinku jsme si na sebe zvykali a mé srdce se otevíralo víc a víc. Možná se tohle stává i při klasických porodech, ale mě bude celý život mrzet, že jsem své dítě nemohla hned pochovat a vtisknout ho okamžitě do svého srdce," zasteskla si Hana.

Není v tom sama

Hanka rozhodně není jedinou maminkou, která měla takhle zvláštní pocity po porodu. Pod příspěvkem Hany se ihned strhla lavina komentářů od ostatních maminek, které zažívaly to stejné. Je to naprosto běžná věc, jen se o tom většinou nikde nahlas nemluví.

"Nebyla jste sama. Já měla po přirozeném porodu to samé. Bohužel. Malou jsem zbožňovala, ale nebylo to to ono. Necítila jsem takové to, kdy máte úzkost z toho, že odcházíte třeba jen na záchod a malá je sama. Až po měsíci doma. Čím dál větší láska," upozornila jedna z fanynek Hanky.

"Myslím, že je to normální, jen je to stále tabu, prostě se o tom nemluví" komentovala další maminka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy