Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Hana Reinders se pochlubila vymakanou prďkou: Nejhezčí zadek v Česku, píší fanoušci

Hanka ukázala vymakané pozadí.
Zdroj: se souhlasem Hana Mašlíková
+ Dalších 6 fotografií
forma

Je to už několik týdnů, co Hanka Reinders (40) zabodovala na soutěži v bikini fitness a postavu má stále jako vysekanou z kamene. Modelka frnkla s rodinou na dovolenou, odkud se pochlubila i snímkem v plavkách. Plochý zadeček je už dávnou minulostí, Hanka se pochlubila nejen kulatým pozadím, ale i ohromně osvalenými zády. Mrkněte se, jak jí to sluší.

"Hele, jedna dovolenková 'prďková' je už prostě tradice," uvedla Hana Reinders ke snímku, který sdílela na svém Instagramu. Jak už Hanka napsala, na fotografii vyniká její postava v bikinách, a to zejména vysekaný zadeček a svalnatá záda.

Netrvalo dlouho a u fotografie se objevily desítky lichotek. "Bomba jako vždy. Máte luxusní prďku," píší fanoušci. "Tak to je strop, jste neskutečná střela," uvádí další obdivovatelé a dokonce se shodují, že má Hanka nejkrásnější zadek ve vodách českého showbyznysu.

S rodinou vyrazila k moři a makat nepřestává

Je to teprve pár týdnů, co se Hanka postavila na fitness prkna, kde získala hned dvě krásná ocenění, o čemž informovala i redakce eXtra.cz.

Makat na své postavě ale nepřestala, naopak je to teď zajisté o něco zábavnější, protože se již nemusí držet striktního jídelníčku, což si aktuálně užívá i na slunné dovolené na Kypru, kam vyrazila s manželem Andrém Reindersem a synem Andreáskem.

"Je to tady naprosto boží. Severní Kypr je krásné místo s divokou přírodou, opuštěnými, krásnými plážemi, luxusními hotely a perfektním servisem," uvedla modelka na svém Instagramu k rodinnému snímku. Avšak na dovolené si neužívá pouze relaxu a opalování se u bazénu, Hanka pravidelně navštěvuje i místní fitko.

Podívejte se, jak to Hance sekne.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy