Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Hana Reinders promluvila o manželské krizi. Padli jsme na dno, přiznala

+ Další 4 fotografie

Oblíbená moderátorka Hana Mašlíková a MMA bijec André Reinders jsou spolu již několik let, ale ne vždy byla jejich láska jako z pohádky. Právě o tom se půvabná blondýnka nyní rozepsala na sociálních sítích. Promluvila o manželské krizi, krvácejícím srdci a dvouleté přetvářce. Manželé prošli bolestivým obdobím. 

V roce 2016 si stvrdili lásku před oltářem, o čtyři roky později však nastal rozchod. Ne vždy byl vztah Hany Mašlíkové a Andrého Reinderse plný lásky a harmonie, ale všechny krize dokázala dvojice překonat. Za velkou snahou určitě stojí i společný synek, jedináček Andreas, ale více se nyní sama Hanka rozepsala na svém Instagramu. Promluvila o velkém trápení a dva roky trvající přetvářce.

Mašlíková a Reinders si sáhli na dno

"Řekli jsme si, že spolu budeme v dobrém i zlém. Obojí už jsme spolu zažili. Aniž by to kdokoli věděl, kromě nejbližších, před pár lety jsme spolu během okamžiku padli na dno a dva roky spolu zažívali trápení, nejistotu a bolest u srdce, která nás v mnoha směrech změnila, zocelila, naučila pokoře k životu a asi navždy spojila," rozepsala se.
"Dva roky jsme se na okolí a v práci usmívali, a přitom byli vyčerpaní, srdce nám krvácelo a pořád jsme neviděli lepší zítřky, ale ony nakonec naštěstí přišly. Dnes už je vše v pořádku, ale my už nikdy nezapomeneme, co jsme spolu zažili a překonali to," dodala. Manželé prožívali velmi bolestivé chvíle.

Byli rok od sebe
Právě v roce 2020 došlo k velkému odloučení, a jak sama nyní Hanka přiznává, myslela si, že se jedná o definitivní rozchod. Hanka a André byli od sebe dlouhý rok. "To byl možná jeden z důvodů, proč jsme se i po roční pauze, kdy už to vypadalo na definitivní konec, nakonec k sobě vrátili. Chci tím jen říct, abyste nesoudili lidi, protože v jejich botách nechodíte. Nezáviďte, často možná není co. Nikdy nevíte, co všechno ta daná osoba zrovna prožívá, jaká má trápení, a přitom to na sociálních sítích vypadá všechno fantasticky," uzavřela.

Roční pauza je pak zocelila a dnes opět tvoří spokojenou rodinu. "Myslím, že tomu vztahu to hodně pomohlo, uvědomili jsme si spoustu věcí a aktuálně žijeme spokojený život," potvrdila ostatně před časem Hanka i v rozhovoru pro eXtra.cz. Ten si můžete přehrát v náhledovém videu.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy