Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Hana Reinders pro eXtra.cz: Plastikám se nebráním, ale teď mě moje prsa baví

Hana Mašlíková a její prsa.
+ Dalších 17 fotografií
Modelka a moderátorka Hana Reinders Mašlíková (36) nemá problém vystavit u bazénu své nádherné tělo. Redakci eXtra.cz přiznala, že nyní je se svým dekoltem hodně spokojená.

Moderátorka Hana Reinders Mašlíková občas provokuje na svém Instagramu odvážnými snímky. Ale když na to máš, tak to prostě ukážeš. Tahle fotka od bazénu dráždí představivost nejednoho muže.

„Fotila jsem se u bazénu u rodičů. Ve vodě dovádíme hodně se synem. Když ale usne, tak mám chvíli pro sebe,“ říká spokojená máma. Když ji někdo na Instagramu kritizuje, tak se s ním snaží diskutovat. „Když je to rozumná kritika, tak se bráním a diskutujeme. Ale když narazíte na nějakého zlého debila, který je sám nešťastný a snaží se jen ubližovat, tak ho prostě smažu. Je to můj život a můj profil a takové lidi prostě u sebe na Instagramu nechci,“ říká Hanka.

Hanka je po úpravě poprsí. Nyní je s dekoltem spokojená. „Nechala jsem si poprsí zmenšit. Myslím, že menší se hodí více k mé postavě. Jsem nyní hodně spokojená. Nemám nic proti plastikám, do budoucna uvidíme, co mě ještě čeká, nyní ale žádný další zákrok neplánuji.“

Mohlo by vás zajímat

Další články