Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Hana Reinders opustila manžela: Krize a návštěva strip baru je jako rande na pitevně

Hana Reinders opustila manžela: Krize a návštěva strip baru je jako rande na pitevně
Zdroj: Se souhlasem Hany Mašlíkové
+ Dalších 7 fotografií
Rozchod?
Před nedávnem moderátorka Hana Reinders (Mašlíková) (38) přiznala trable v ráji. S manželem Andrém (39) si procházejí krizí. Nyní Hana přiznala, že vzala nohy na ramena a od manžela utekla bydlet k rodičům.

Ačkoli na sociální síti působí Hana a André Reinders jako nejšťastnější pár na světě, realita je úplně jiná. Hanku a Andrého dostihla manželská krize. Hana se portálu Super.cz svěřila, že už nebydlí s manželem.

Nyní bydlí i se synem u svých rodičů. "Lidi nás měli jako bezproblémový pár. Já už jsem nechtěla hrát hru na Instagramu, kde je všechno krásné. Nelituju toho. Věděla jsem, že tomu budu muset čelit, postavit se tomu. Nám to buď pomůže, nebo nás to úplně zabije. Pro nás oba je na prvním místě Andreásek a doufám, že to tak zůstane, ať se stane cokoli," svěřila portálu Hana.

André ve strip clubu

Někdejší účastnice Miss České republiky zdůraznila, že Andrého rozhodně neopustila jen kvůli jeho návštěvě nočního klubu. "Bylo toho na mě moc! Znamenalo to stop, dost. Určitě bych takhle nevybouchla jen kvůli tomu, že manžel byl ve strip baru. Věci se hromadí, jednou to všechno bouchne a u mě to bouchlo v pátek. Kdyby to bylo jen o strip baru, tak bych tento krok jen tak neudělala. Je to táta mého dítěte," vysvětlovala.

André si prý měl návštěvu strip clubu obhajovat tím, že šlo o pracovní schůzku s majitelem. "Musel se nějak obhájit. Pro mě to je stejné, jako by si soudní patoložka dávala schůzky na pitevně nad otevřeným tělem. Taky si je asi dává jinde," řekla modelka.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy