Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hana Reinders o krizi s manželem: Nikam jsem se neodstěhovala, už mě ale nebaví lhát

Hana Reinders o krizi s manželem: Nikam jsem se neodstěhovala, už mě ale nebaví lhát
Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
KRIZE
Mráčky na obloze manželství moderátorky a bývalé modelky Hany Reinders (38) a trenéra MMA Andrého Reinderse (39) se ještě víc zatmavily, když se ukázalo, že vztah je v hlubší krizi, než se mohlo původně zdát. „Buď manželství zachráníme, nebo nám ho to zabije,“ říká k současné situaci Hanka.

Hana Reinders o nevěře

I když veřejnost se o potížích dozvěděla poté, co byl André Reinders na pracovní schůzce v hanbinci, což bývalou hvězdu Novy vůbec nepotěšilo, Hanka odmítla, že problém, který s manželem řeší, by se týkal vyloženě nevěry.

„V našem vztahu není nikdo třetí. Aspoň za sebe to mohu říci. Ale ne, určitě za tím není žádná nevěra. Neshody jsme měli dlouhodobě, které vyvrcholily zrovna nyní. To, co se naposledy stalo, byla už jen třešnička na dortu. To člověk už vybouchne klidně kvůli banalitě. Ukazuje se ale, že máme na některé věci jiný náhled. Důvodů je ale spousta. Je to ovlivněné trestem (vyhazov z Novy – pozn. red.) nebo tím, že už máme rodinu. A taky je pravda, že se mnou vydržet není žádná legrace,“ řekla eXtra.cz Hana Reinders

André Reinders má svatou trpělivost

„André se mnou má svatou trpělivost. Rozhodně to není tak, že by jen André byl ten špatný, že by naše manželství nefungovalo jen kvůli němu. To v žádném případě. Jsem si moc dobře vědomá toho, že se mnou není jednoduché žít,“ dušuje se.

Odmítá také, že by se od manžela odstěhovala. „Určitě jsem si nesbalila tašky a neodešla. Jen jsem k rodičům jezdila dvakrát týdně a teď i pětkrát týdně. Je u nich krásně, máme tu i koně, je mi tady dobře a než se doma dohadovat, je lepší to uklidnit. Momentálně jsme ve fázi, kdy čekáme, co nám celá situace přinese. Procházíme krizí a buď nám to manželství posílí, nebo nám ho to zabije,“ myslí si pohledná blondýna, která byla na sociálních sítích nezvykle otevřená.

Už nechtěla lhát

„Vyvrcholilo to a už jsem nechtěla lhát. Na sociálních sítích nás všichni měli za Úžasňáky, a když pak člověk najednou nedá delší dobu storýčko nebo rodinnou fotku, lidé si toho všimnou a ptají se. Mlžení mě vyčerpávalo. Proto jsem šla s pravdou ven. Strašně se mi ulevilo,“ objasňuje svou upřímnost Hana Reinders.

I když se teď manželé snaží komunikovat opatrně, aby nevznikaly zbytečné hádky, tichá domácnost na dálku jim nehrozí.

Než se hádat, radši to ukončit

„Mluvit spolu musíme, i kdybychom nechtěli. Dřív jsem na konci vztahu pálila mosty a pak už o mně dotyčný nikdy neslyšel. S Andrém ale spolu máme syna, takže to ani jinak nejde. Teď za ním chce přijet. Naštěstí mám pocit, že na Andeaska to zatím vůbec nedoléhá. Nechci, aby se to dostalo do fáze, kdy mu to začne ubližovat. Někdy to ve vztazích bývá tak, že jsou rodiče tak rozhádaní, že přestanou vnímat dítě a začnou se hádat i před ním. Pak by si člověk měl rozmyslet, jestli má v takovém případě smysl pokračovat a držet to za každou cenu,“ dodala Reinders s tím, že je hodně zvědavá, co budoucnost vlastně přinese.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy