Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Hana Mašlíková zašla v odhalování ještě dál: Žijte podle svého, vzkazuje v prádle

Hanka Mašlíková vypadá naprosto fantasticky.
Zdroj: se souhlasem Hana Mašlíková
+ Další 3 fotografie
snímek

Modelka a moderátorka Hanka Mašlíková (39) opět ukázala své skvostné křivky, které zahalila do sexy prádla, na kterém si dle svých slov poslední dobou ujíždí. Půvabná Hanka má rok před čtyřicítkou a je také maminkou čtyřletého syna. Tahle fakta ale nemění nic na skutečnosti, že se ve svém těle cítí lépe než kdykoliv dřív. "Žijte podle svého, ne podle druhých," vzkázala podporu svým sledujícím.

"Ano, bude mi za rok 40 let, no a co?! Každému je tolik, na kolik se cítí. A já se teď ve svém těle cítím skvěle, lépe než kdykoli dřív," uvedla moderátorka Hanka Mašlíková ke snímku v krásném spodním prádle, na kterém vyniká i její vypracované břišní svalstvo.

"Poslední dobou mám pocit, že by žena po dítěti a nedej bůh na prahu čtyřicítky měla chodit v neoprenu. Hlavně se moc neodhalovat, protože se to už přece nehodí. Nebýt hlavně moc sexy, protože už je matka, a další podobná moudra. Nenechte se omezovat kecama a moralizováním druhých," uvádí dál Hanka, která své sledující motivuje, aby se nenechali omezovat názorem ostatních.

Konečně žiju podle svého

"Chcete se ukázat v prádle, ukažte se. Chcete se ukázat v teplákách a nenalíčená, udělejte to. Prostě dělejte vše, jak to cítíte, a kašlete na nikdy nekončící hejty. Vždycky se najde někdo, kdo bude mít chuť vás za něco zkritizovat a moralizovat vám, přitom je to právě ten dotyčný, kdo je sám nespokojený. Žijte podle svého, ne podle druhých. Já si konečně žiju podle svého a začala jsem si ujíždět na sexy prádélkách a košilkách. Mimochodem ženský, chlapi to milují," dodala moderátorka ke snímku, který si vysloužil mnoho krásných vzkazů.

"Sakra, kdybych nebyla líná jak prase, tak vypadám stejně. Je to šlágr," uvedla úsměvně Martina Pártlová. "Podle mě jsem tu jediná, která si přečetla status," dodává úsměvně i Andrea Pomeje, a to zřejmě zejména směrem k mužskému pohlaví, kterým stačil k lepšímu dni "pouhý" snímek Hanky v prádle.

Podívejte se, jak to Hance sluší.


Související články

Další články