Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Hana Mašlíková vypadá po čtyřicítce božsky: Luxusní postavou vyrazila fanouškům dech

Hana Mašlíková vypadá po čtyřicítce božsky: Luxusní postavou vyrazila fanouškům dech
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 14 fotografií
Kondice

Oblíbená moderátorka Hana Mašlíková (40) opět ukazuje, že po čtyřicítce je v nejlepší formě. V loňském roce sklidila úspěch na fitness závodech a tělo bohyně si udržuje i nyní. Příliš svalů ale vadí jejímu muži Andrému Reindersovi (41). Krásná blondýnka na sobě stále maká a na Instagramu získává obdiv fanoušků.

Hana Reinders (40), za svobodna Mašlíková, v loňském roce vystavila tělo jako vytesané z kamene, a to nejen na fitness závodech. Téměř závodní formu si udržela ještě několik měsíců po soutěži. Tehdy pro redakci eXtra.cz poskytla rozhovor, v němž přiznala, že by se na prkna postavila znovu, ale jejímu muži se to příliš nezamlouvá.

"Já bych klidně soutěžila znovu, mám v sobě takové čertíky, ale Andrému se to už nelíbí, nepřeje si, abych soutěžila, a dokonce vyhrožuje rozvodem (smích). André Reinders (41) je trenérem MMA, a ačkoli má ke sportu kladný vztah, cítil kvůli Hančiným závodům určitá omezení.

"Během přípravy jsem byla po psychické stránce v pohodě, ale náš vztah byl v mnoha aspektech velmi omezený. Nemohli jsme si sednout na večeři, protože jsem počítala každou potravinu na gramy. I na dovolenou jsem měla navážené jídlo. Bylo to dost omezující nejen pro mě, ale i pro mou rodinu," ​svěřila se Hanka. Je také známo, že v roce 2020 měli s manželem roční pauzu, ale pak se k sobě vrátili a teď tvoří spokojenou rodinu.

Mašle challenge

Ačkoli se návrat na závodní prkna prozatím nekoná, Hanka maká pravidelně ve fitku a s fanoušky sdílí svůj životní styl. Nyní na Instagramu dělá i výzvy pod názvem "Mašle challenge". Tento obsah se nadšencům do cvičení zalíbil a Hana je motivuje k fitness úkolům. Prozatím pět výzev lidé plnili na výbornou.
Do tvoření fitness obsahu se Reinders pustila na sto procent. Jak sama přiznala, dříve pro ni čtyřicátníci byli již téměř důchodci. Dnes je ona sama příkladem toho, že věk je pouze číslo. Mašle vypadá snad nejlépe za celý svůj život. Pevným tělem se pyšní již dlouhou dobu, například při účasti v České Miss 2006, kde sice nevyhrála, ale získala titul za nejkrásnější siluetu.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy