Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hana Mašlíková ukázala bydlení: Přepychový dům se proměnil v království hraček

Hana Mašlíková ukázala bydlení.
Zdroj: Se souhlasem Hany Mašlíkové
+ Dalších 9 fotografií
bydlení
Moderátorka Hana Mašlíková (38) neprožívá snadné životní období. Nedávno prozradila, že se rozvádí s manželem Andrém Reindersem (39), se kterým má syna Andrease. Půvabná Hanka si své soukromí střeží, avšak přece jen do něj nechala nedávno nahlédnout. Hanka se pochlubila krásným bydlením, ve kterém vychovává syna, po jehož příchodu se její vyšperkované království proměnilo v dětskou herničku.

Modelka a moderátorka Hana Mašlíková (38) se pro eXtra.cz nedávno svěřila s informací, že se s manželem Andrém Reindersem už doma nepotkávají a rozvod už je možná za rohem. Společně vychovali syna Andrease, kterého ale nechtějí ochudit ani o jednoho z rodičů, a ač už spolu jako pár nevychází, tak se rozhodli, že syna Andreáska budou těšit společně strávenými chvílemi jako celá rodina.

Ač si své soukromí Hanka bedlivě střeží, tak se své fanoušky rozhodla nechat pustit do svého života o něco více a ukázala svůj krásný domov, ve kterém ještě nedávno bydlel i manžel André. Ukázala i archivní snímky, na kterých lze poznat, jak příchod syna proměnil jejich dům v království hraček. "Chce někdo přijít do soukromé herničky mého syna?" napsala vtipně k jednomu ze snímků.

V prostorném obývacím pokoji, který se nese v přírodních barvách, nechybí Andreáskův vlastní menší domeček a ani vlastní židlička se stolkem. Kuchyň se proměnila v hrací hřiště. "Jo a ještě bych zapomněla na basketbalové hřiště v kuchyni," napsala.

Ukázala i Andreasův dětský pokojíček, který se také nese v duchu dětského království se spoustou hraček, a Hanka se přiznala, že uklízení takové herničky není vůbec jednoduché. "Je to noční můra! Víte, že jsem magor na čistotu a pořádek, takže vše při vysávání a vytírání je třeba přesunout nebo nadzvednout. Stejně tak je to při utírání prachu, prostě pod každým autíčkem."

Hanka odpověděla maminkám rýpalkám

Po zveřejnění krásného bydlení se některé maminky rozhodly do Hanky rýpnout s tím, že se jim zdá, že má Andreas hraček až přespříliš. To si ale Hanka nenechala líbit. "Bože můj, to jsou zase komentáře od starostlivých ženských. Proč má dítě tolik hraček, že je to naprosto zbytečné a mám tím pádem špatnou výchovu. Milé dámy, kdybyste měly takové možnosti jako já, že většina hraček je zadarmo za spolupráci nebo jako dárky od přátel, tak byste to měly podobně a nemusely byste mít blbé a zbytečné kecy! Můj syn hračky neničí, všeho si váží, takže se o mou výchovu nestarejte. Pokud mu to mohu dopřát, tak nevidím jediný důvod to neudělat," svěřila se.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy