Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Hana Mašlíková se strašně zřídila: Opary na puse, spálená kolena a zadek jako kámen

Hana Mašlíková také dorazila.
Zdroj: eXtra.cz/Tomáš Martínek
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Cyklovýlet

Hana Mašlíková (42) si dala pořádně do těla. O víkendu místo odpočinku totiž vyrazila na kolo na Lipno. Jenže to ještě nečekala, že se z projížďky vyklube osmdesátikilometrová štreka, z níž si Mašlíková odnese spálená kolena, opary na rtech a ztvrdnutý zadek, jak přiznala na svých sociálních sítích.

Modelka a moderátorka Hana Mašlíková místo odpočinku využila volné chvíle ke sportu. Zatímco její bývalý partner André Reinders vzal jejich společného šestiletého syna Andrease do Turecka, Mašlíková odjela na kolo k vodní nádrži Lipno.

Místo odpočinku ji ale čekala pořádná štreka. Zvládla totiž ujet osmdesát kilometrů, a to přitom na kolo nebyla zvyklá. S expartnerem se totiž o jízdu na kole nikdy zvlášť nezajímali. „Tak to bylo nakonec krásných 80 kilometrů, po roce na kole, lidi. A to podotýkám, že jsem v minulosti sedla na kolo maximálně dvakrát za rok, protože André extra kola nemusel, takže by se dalo říct, že spíš nejezdila. Hele, moje prdel zažila středověk a nohy? Měla jsem pocit, že mi je někdo polil benzínem a zapálil, jak to pálilo. Ale Mašle se nevzdává,“ napsala na sociální sítě Mašlíková.

Opary a horečka

Kromě cyklovýletu stihla také vystoupat na horu Plechý, který se tyčí do výšky 1378 metrů nad mořem. „Asi vám nemusím říkat, že po tom všem jsem druhý den měla problém vstát z postele... ale bylo to boží,“ řekla fitness trenérka, jak jako první napsal Blesk.

Doporučené video: Rozhovor s Hanou Mašlíkovou:Odnesla si z toho ale pořádné vzpomínky, a to v podobě oparů a horečky. „Plánovala jsem si krásný, klidný, prodloužený víkend. No, z toho je svalová horečka, odřený kolena, opar na puse. Což vypadá, že to byl nějaký jako brutální erotický víkend, ale ne, on byl tak brutálně sportovní, až mám pocit, že mě přejel parní válec,“ nechala se ještě slyšet sympatická fitness trenérka.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy