Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hana Mašlíková promluvila o výchově syna. S manželem si doma jasně rozdělili úlohy a přiznala, co doma nestrpí

+ Dalších 6 fotografií

Po dlouhém trápení a "pauze" v manželství tvoří moderátorka Hanka Mašlíková, MMA trenér André Reinders a jejich syn Andreas opět šťastnou rodinu. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvili o výchově i o tom, jestli by si jejich syn přál sourozence. 

Hodný a zlý policajt

Manželství moderátorky Hany Mašlíkové a MMA trenéra Andrého Reinderse před časem prošlo vážnou krizí. Nakonec se rozhodli zabojovat a svůj vztah znovu slepit, a to zejména kvůli synovi Andreasovi, kterému chtěli oba rodiče dopřát úplnou rodinu.

Ačkoli je bývalý bojovník od pohledu drsňák, v oblasti výchovy je podle Andrého naopak Hanka ten "zlý policajt". "To se zeptejte manželky, jestli je přísnější na mě, nebo na malýho," dělal si v rozhovoru pro eXtra.cz legraci ze své drahé polovičky André. "My máme každej asi trošku jinej styl výchovy. Já jsem takovej vysvětlovací a trpělivej a Hanka, ta je taková ráznější," dodal sportovec s úsměvem na slavnostním představení nových atrakcí dobrodružného parku Šmoulové – Magický svět v Brně, kam společně s Hankou a jejich synem Andreasem dorazili.

"Já to řeknu dvakrát a potřetí už je peklo," doplnila ho Hanka. "Myslím si, že ve výchově jsme oba důslední, to máme stejně a Andreaska se snažíme vést ke slušnosti, hlavně k úctě k lidem, děkuje, prosí, zdraví, protože si myslím, že tohle v dnešní době rodiče dost opomíjejí," míní Mašlíková. "Byli jsme hodně důslední i v tom, že nesměl spinkat s námi v posteli, spinká v pokojíčku, v tom je hrozně hodnej a celkově si myslím, že je to vychovaný dítě," dodala a její manžel ji doplnil, že syn s nimi v posteli spí opravdu jen ve výjimečných případech.

Dítě Mašlíkovou změnilo

Mašlíková navíc přiznala, že ji rodičovství velmi změnilo. "Pro mě je Andreas velká škola, protože já na jeho výchově učím i sama sebe. Učím se, jak sama se sebou pracovat, protože jsem bývala veliký neurotik a hroznej nervák a s tím dítětem to úplně nejde, protože tam se musíte tu trpělivost naučit, ale učím se pořád a stále asi ještě budu," poznamenala Hanka.

Bývalá playmate a její manžel zatím dalšího potomka neplánují, prý si na to připadají staří. Jejich syn na to má ale jiný názor. Na otázku, jestli by si přál, aby měli jeho rodiče ještě jedno miminko, nebo jestli by chtěl radši pejska, odpověděl malý Andreas jednoznačně: "Miminko."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy