Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hana Mašlíková exkluzivně pro eXtra.cz: Pustila manžela zpátky do ložnice

Hana Mašlíková pustila André Reinderse do ložnice
Zdroj: Se souhlasem Hany Mašlíkové
+ Další 3 fotografie
MANŽELSTVÍ

Influencerka Hana Mašlíková (39) se přesně před rokem bouřlivě rozešla s manželem Andrém Reindersem (40) a vypadalo to, že už k sobě nikdy nenajdou cestu. A dnes? "Nastěhoval se zpátky domů a spíme spolu v ložnici,“ řekla eXtra.cz Mašlíková.

André Reinders zase bydlí doma

Manželskému páru to tehdy pěkně skřípalo a vše vyvrcholilo ve chvíli, kdy bývalá modelka zjistila, že si její choť dal schůzku v hanbatém baru. Byla to poslední kapka, bouchly v ní saze, a trenér MMA André Reinders si musel sbalit kufry.

"André se vrátil domů asi po osmi měsících. Odešel někdy v listopadu, od léta už je zase doma. On ale bojoval o návrat celou dobu, to já byla zabejčená. Ale začala jsem chápat, že rodina je absolutně nejvíc. Moji rodiče jsou spolu přes padesát let. Přijdu domů a mám tam mamku i taťku a ten pocit jistoty je znát. A když vidím, jak je syn šťastný, že nás má oba pohromadě, nelituju toho,“ řekla eXtra.cz hvězda sociálních sítí Hana Mašlíková.

Hana Mašlíková: Máme společnou ložnici

Tvrdit, že jde o návrat, ale zatím nechce. "Bydlíme spolu, fungujeme spolu, jako dvě silné osobnosti s názorem se i pohádáme, což je pro každý vztah zdravé, vychováváme syna, ale partneři znovu nejsme. Uvidíme, to chce čas,“ říká přesto, že manžela pustila zpátky do ložnice.

"Samostatné pokoje nemáme. Ale to ani na dovolené. My spolu spíme v posteli. Jako rozumní kámoši. Lidé si ťukají na čelo, jak tohle dokážeme. Máme to posunuté jako někteří lidé po dvaceti letech,“ přemítá sympatická blondýna.

"Podle mě to je tím, že jsme s Andrém byli strašně dlouho kamarádi, až pak jsme začali randit a tak. Ale kvůli tomu přátelství se právě nedokážeme od sebe odstřihnout. Byli jsme a jsme takoví kamarádi, že jsme na sobě až závislí. Víme o sobě všechno, víme, co toho druhého štve,“ vysvětluje.

Poslední gentleman

O manželovi hovoří jako o posledním velkém gentlemanovi.

"Je fakt, že v dnešní době je hrozně těžké někoho takového sehnat. Když vidím spoustu jiných chlapů, tak je mi z toho ouzko. André v našem manželství gentlemanem vždy byl a k tomu je to skvělý táta. Má své mouchy, ale nemůžu o něm vlastně říct křivé slovo. To jsem udělala jen jednou, když jsem před rokem napsala, jak byl ve strip baru, a lituju toho. Už to neudělám. Došlo mi, že syn si to jednou bude moci číst,“ dodává Hana Mašlíková.

Související články

Další články