Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Hana Mašlíková boří sociální sítě: Se svým seriálem Ze života ve fitku trhá rekordy

Hana Mašlíková: Boří sociální sítě vtipnými videi
Zdroj: Se souhlasem Hany Mašlíkové
+ Dalších 6 fotografií
Zábava

Moderátorka Hana Mašlíková (41) rozjíždí novou tvorbu, která se velmi dobře uchytila na sociálních sítích. Její seriál „Ze života ve fitku“ zaujal fanoušky natolik, že jí zajišťuje miliony zhlédnutí. Na Instagramu Hana drtí známé influencery a sklízí podporu od fanoušků. Ačkoli řeší zdravotní problém, fitka se nevzdala. 

Moderátorka Hana Mašlíková (41) je poslední roky zapálená do zdravého životního stylu. Po její účasti na bikini fitness směřuje své sociální sítě právě na tvoření kulturistického contentu. Hana na sobě dře témeř každý den a je v nejlepší životní formě. Tohoto názoru jsou i fanoušci, kteří ji velmi podporují. Nedávno Mašlíková přišla s novým konceptem videí, která rozesmála mnohé sledující. Ačkoli se fitnesska hodně inspirovala zahraničními kanály, musíme uznat, že ví jak upoutat pozornost.

Hana si ze sebe umí udělat srandu, ačkoli sport bere jinak velmi vážně. Kromě pravidelné dřiny měla v hlavě myšlenku, že opět půjde na závodní prkna, jak sdělila pro eXtra.cz. Manžel Andre ji sice v závodní sezóně podporoval, ale nechce mít ze své ženy svalnatého chlapa.

Hana je motivací

Svým prvním videem Ze života ve fitku, které na Instagramu vydala jako recesi na některé cvičence, zaujala i mnohé ze zahraničních sledujících. V komentářích se objevovaly reakce jak v angličtině, tak ve španělštině. Více než 550 tisíc lidí vidělo Mašlíkovou, jak se houpe na stroji určeném k posilování břišních svalů.

Očividně to Hanku potěšilo, protože na základě toho pravidelně přidává příspěvky, které čeští fanoušci přirovnávají k českému seriálu. „Tohle mě baví, je to lepší než nekončící seriál Ulice,“ ozvala se jedna ze sledujících. Pro další ženy je moderátorka velkou motivací. Jste boží! U vás jsem se inspirovala. Když mi loni umřel partner a táta mých dětí, po soužití 17 let… začala jsem makat. Zachránilo mi to tenkrát hlavu,“ napsala silný komentář jedna z obdivovatelek.

Po zdravotním problému nezvolňuje

Před pár dny přiznala Hanka problémy ohledně žaludku, kvůli kterým musela podstoupit gastroskopii. To ji ale neodrazuje od toho, aby tvrdě makala, ačkoli by zvolnění možná bylo ku prospěchu. Mám přes půl roku problémy se žaludkem. Bolesti v trojúhelníku, které byly stále častější a silnější. Proto mě lékařka poslala na gastroskopii, aby se zjistila příčina bolesti,“ řekla pro eXtra.cz.

Co za tím stálo? „Důvod se zjistil, ale diagnózu si nechám pro sebe,“ uvedla tajemně a zároveň prozradila, že zahájila léčbu. „Mám nasazenou léčbu a mělo by to být v pořádku,“ dodala moderátorka. Budeme věřit, že se Hance opět nepřitíží.


Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy