Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Hana Kynychová odhalila tajemství své dokonalé postavy! Necháte se inspirovat?

Hubnout a nemít hlad je snem snad každého z nás a my jsme odhalili, jak
na to.
Zdroj: Dieta v krabičce
+ Další fotografie
Hanka Kynychová má ukázkovou pevnou postavu, kterou si ale neudržuje jen cvičením. Více než polovinou úspěchu je totiž strava. A my jsme zjišťovali, jak se známá cvičitelka, která inspiruje mnoho žen, stravuje.

O Haně Kynychové je všeobecně známo, že je v jednom kole. Aktivní maminka od tří dětí, která kromě projektu Hejbejte se a zpívejte pořádá mnoho dalších aktivit pro děti z dětských domovů a osvětových programů pro veřejnost, prozradila, že si zamilovala Dietu v krabičce.

Dieta v krabičce ušetří veškerý čas strávený v kuchyni a Hanka se tak naplno může věnovat svým aktivitám! Nespornou výhodou je také to, že přímo v jejím Fitness clubu Hanky Kynychové na Praze 4 v Hodkovičkách má Dieta v krabičce přímo výdejní místo, což je pro ni pohodlné.

Je známé, že nejúčinnější dietou všech diet je pravidelná a vyvážená strava. Není v tom žádná věda, stačí jen dávat svému organismu všechny důležité složky stravy. A o to se postará Dieta v krabičce za vás. Nemusíte počítat kalorie, hledat kvalitní suroviny či dokonce sledovat, kolik má potravina kilojoulů, kilokalorií, jaký je poměr tuků, cukrů a bílkovin. Prostě to necháte na odbornících, a pokud k tomu přidáte nějaký ten pohyb, který Hanka doporučuje ideálně třikrát týdně, není co řešit. Vaše tělo se vám totiž velmi rychle odmění!

Dieta v krabičce není typickou nudnou a přísnou dietou – se složením a chutností denního menu je na stravu velmi náročná Hanka naprosto spokojená.

Související články

Další články