Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hana Křížková už 14 dní zápasí s koronavirem: Bolest zad, očí, žaludku a dávivý kašel

Hana Křížková už 14 dní zápasí s koronavirem: Bolest zad, očí, žaludku a dávivý kašel
Zdroj: Profimedia.cz
Koronavirus
Řady českých celebrit, které se nakazily koronavirem, rozšířila známá muzikálová herečka Hanka Křížková (63). Ta byla pozitivně testována na covid-19. Se zákeřnou nemocí zápasí už čtrnáct dnů.

V České republice je v současné době přes 62 tisíc aktivních případů koronaviru. Mezi nakaženými je i známá herečka a zpěvačka Hanka Křížková. Pro portál Super.cz Křížková popsala, jaký má průběh nemoci.

Trpí bolestmi

Pozitivně testována na koronavirus byla Hanka Křížková již před čtrnácti dny a s nemocí stále bojuje. "Musím říct, že bohužel stále bojuju, protože jsem se toho stále ještě nezbavila, a to už je dnes 14. den, kdy mi Covid vstoupil nezvaně do života," řekla serveru Křížková.

Zprvu Hanka nepociťovala žádné závažnější příznaky. To se ovšem brzy změnilo. "Začalo to zvýšenou teplotou, ze začátku nic dramatického, ale každý den se přidávaly další příznaky, bolesti hlavy, bolesti očí, ty byly velmi nepříjemné, nebo bolest zad," svěřila herečka.

Příznaky se postupně zhoršovaly. "Asi 9. den se k tomu všemu přidala ještě šílená bolest žaludku a dávivý kašel. Velmi těžko se mi dýchá a jsem velmi zesláblá. Dnes první den nemám teplotu a modlím se, aby už vše odeznělo. Všem nám držím palce," zakončila.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy