Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Hana Krampolová je už doma! Je v pořádku, ale měla strach o svůj život

+ Další 4 fotografie
U Krampolů se bude slavit! Nejspíš ale nealkoholickými nápoji. Manželku Jiřího Krampola dnes propustili domů po hospitalizaci na psychiatrii. eXtra.cz s manželkou herce mluvilo a z jejího hlasu bylo znát, že je ve výborné kondici.

Kombinace léků a alkoholu poslala Krampolovou na lůžko kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze na Karlově náměstí. Jenže teď to vypadá, že jí lékaři dali zázračně do pořádku.

„Daří se mi dobře, protože jsem na tom byla psychicky lépe, tak mě pustili. Budu docházet ambulantně a na kontrolu jdu tento měsíc sedmého. Jirka pojede do Varů, já zůstávám v Praze u kamarádky,“ prozradila nám Hanka a dodala: „Jsem ráda, že vše dopadlo dobře, měla jsem o svůj život strach. Pan primář říkal, že to se mnou vypadá dobře, dostala jsem léky a teď si užívám, že jsem doma.“

Krampolová pochopitelně dostala striktní zákaz konzumace alkoholu na léky. Pokud by neuposlechla, nemuselo by to s ní vůbec dopadnout dobře. Naštěstí podle všeho má nastoupit do práce, kdy bude dojíždět coby asistentka do seniorských domovů.

Mohlo by vás zajímat

Další články