Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Hana Krampolová se topí v bezmoci! Alkohol, léky a...

Hana Krampolová se topí v bezmoci! Alkohol, léky a...
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Bude tomu rok, kdy Hana Krampolová (56) musela být hospitalizována na Psychiatrické klinice Všeobecné fakultní nemocnice v Praze na Karlově náměstí poté, co si namíchala koktejl prášků v kombinaci s alkoholem. Po propuštění slibovala, že se už chlastu nikdy nedotkne a že bude pracovat. Jenže vše je jinak...

Krampolová se dostala do stavu, kdy se alkohol a léky staly součástí jejího života. Poté, co byla propuštěna, slibovala, že si hned najde práci a že alkohol už nikdy neokusí. Ale nakonec zůstalo jen u slov.

Podle všeho si Hanka sem tam pivečko nebo vínko dopřeje a s prací to vypadá stále bledě. Přitom její manžel dával vinu, že Hanka skončila na detoxu, hlavně tomu, že byla bez práce. "Byla furt doma a lezlo jí to na mozek. Proto začala pít a kvůli bolestem si brala léky," tehdy vylíčil eXtra.cz Jiří Krampol.

Manželka známého herce a moderátora se těšila, že po propuštění bude dojíždět jako pečovatelka do domova seniorů. Jenže kolegyně, s níž měla pracovat, onemocněla a Krampolová čekala, že všechno dopadne dobře. "Má nějaké problémy s kotníkem," tvrdila tehdy. Teď ji redakce eXtra.cz oslovila, zda už po roce konečně našla vytouženou práci. "Stále ne. Občas jedu jen s Jirkou na zájezdní vystoupení. Jinak nepracuji," přiznala eXtra.cz Hana, která byla v minulosti viděna na alkoholových nákupech.

S Hankou to podle všeho jde zase z kopce. Tak snad se to nedostane do fáze, že si pár týdnů znovu poleží na psychiatrii.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy