Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Hana Krampolová se ozvala z psychiatrie: Nudím se tu a jsem tu zbytečně

Hana Krampolová
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
ZOUFALSTVÍ
Už měsíc a půl tráví Hana Krampolová (58) v bohnické léčebně, jenže že by se jí dařilo dobře, to si ona sama nemyslí. Podle slov manželky Jiřího Krampola (81) vůbec není důvod, aby tam byla byť o minutu déle. „Chtěla jsem podepsat revers, ale nedovolili mi to. Asi se tu unudím k smrti!“ prozradila eXtra.cz.

„Jsem moc ráda, že si s někým můžu popovídat. Nikdo tady na mě není zlý, ale jsem tu fakt zbytečně. Nikdo mě neléčí, jen se celé dny strašně nudím. Teď zrovna koukám na staré díly Komisaře Rexe, které jsem přitom viděla už mockrát, ale potřebuju nějak zabít čas. Jinak jen jednou za týden píšu nějaké psychologické testy a taky mám jednou týdně sezení s psycholožkou. Jinak nic. Tohle bych přece zvládla i ambulantně. Teď se čeká na vyhodnocení posledních testů a pevně doufám, že pak už mě pustí. Prý je to na dobré cestě. Kdyby mě tu dál drželi, nevím, co bych tu dělala,“ diví se své hospitalizaci Hana Krampolová

„Jsem na pokoji se dvěma paními, ale jedna pořád spí a druhou ráno odvedou, večer zase přivedou a jinak nevnímá. Obě nosí plenky, není to nic příjemného,“ prozradila našemu redaktoru manželka známého herce. Ta se do problémů dostala kombinací alkoholu s prášky a v poslední době také letargií, kdy ji zajímalo jen to, kolik cigaret denně vykouří. Podle lékařů ji nedostatek jídla a přemíra nikotinu ohrozily na zdraví.

Absťák

„Teď už nic nehrozí. Alkohol mi už nechutná a určitě si najdu něco, čím se zabavit, nějaké zaměstnání. Hlavně, abych už byla pryč,“ doufá.

Jenže ve finále jí stejně nejvíc chybí svoboda zakouřit si, kdykoli chce, což ji ale už dřív dostalo do potíží

„Chlapi mají na oddělení kuřárnu, mohou si zapálit, kdy chtějí. My ne. Proto musím čekat, až se mnou půjde nějaká sestřička. Chodíme v jednu, ve tři a v pět. Chlapi tam po mně pokaždé žebrají cigarety, ale nejsem blbá, říkám, že nemám. Když se o tom teď spolu bavíme, hned bych si jednu dala,“ zasní se.

„Čekala jsem to tu lepší. Když jsem byla na rehabilitaci v Brně, měla jsem velkou soukromou terasu a jídlo jsem si mohla vybírat z menu. Tady je klasické nemocniční. Někdy je docela dobré, jindy mi vůbec nechutná. Ale Jiříček mi pořád nosí nějaké dobroty, takže jsem už přibrala jedenáct kilo,“ dodala Krampolová, která pevně doufá, že už bude co nevidět doma. Jenže její muž Jiří Krampol stále opakuje, že manželka nepůjde domů dřív než po třech měsících hospitalizace.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy