Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Hana Krampolová se ozvala z léčebny: Jdu domů, už nejsem závislá

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Jiří Krampol (80) v posledních měsících doufal, že se jeho kontroverzní manželka Hana Krampolová (57) dá po psychických a zdravotních kolapsech dá do pořádku. Jenže žena, která byla závislá na alkoholu, prášcích a cigaretách, pobyt v léčebně předčasně ukončuje.

„Zítra jedu do domů, do Prahy. Už tu nemusím být a už tu také nemají místo,“ překvapila nás Hana Krampolová, když jsme jí v pondělí zavolali.

V léčebně v Červeném dvoře, kam ji převezli 11. července, totiž podle původních plánů měla zůstat minimálně tři měsíce. „Neexistuje, že by léčbu předčasně ukončila. To by u mě měla smůlu,“ říkal nám před pár týdny Jiří Krampol

Hanka si ale trvá na svém.

Těší se domů

„Líbilo se mi tu, byl tu zajímavý program. Ty poslední hodiny ale budou nejtěžší. Bude mi to pomalinku utíkat. Už se těším. Odvezou mě odtud známí,“ prozradila eXtra.cz

Krampolová měla velmi vážné zdravotní komplikace, dohromady ji dávali v pražské Nemocnici Na Františku. Odtud ji záchranka odvezla rovnou do léčebny, kde se měla zbavit své závislosti na kouření. Jeden čas prý také „viržínka“ vůbec nevzala do úst, to už je ale minulost.

„Cigarety si můžu dát, jednu za hodinu,“ dodala Krampolová, která dřív kouřila i čtyři krabičky denně.

Zjišťujeme další okolnosti.

Související články

Další články