Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Hana Krampolová po kolapsu: Jak jsem skončila v blázinci na oddělení závislostí

+ Dalších 11 fotografií
PŘEKOUŘENÍ
Hana Krampolová (57) si už pár týdnů opět užívá pohodlí domova, ještě nedávno ale nemohla, protože pendlovala mezi špitálem a cvokárnou, kde si ji přehazovali po jejím kolapsu jako horký brambor. Na co přišli a jak se snaží zbavit nejhoršího zlozvyku, který jí nejvíc ublížil?

Manželka herce a baviče zní den ode dne lépe, a i když Jiří Krampol říká, že zatím to není ta samá osoba, jakou byla, než začala před pár lety blbnout, už aspoň nemluví jako robot a působí vesele.

„Někdo na mě poslal záchranáře. Pila jsem tu pivo, šla jim otevřít a oni po mně chtěli, abych jim dýchla. Nechápala jsem, co si to dovolují, když jsem byla doma. Nic jsem po jednom pivu samozřejmě nenadýchala. Říkali mi ale, že půjdu na vyšetření. Na Františku si mě pak nechali. Tam jsem byla na JIPce a odtamtud mě na tři dny převezli na Karlák na psychiatrii. V blázinci jsem mohla chodit i ven na procházky,“ řekla eXtra.cz Hana Krampolová.

Blázinec

„Manželka byla v blázinci kvůli nechutenství, ne kvůli tomu, že by byla na palici. Mají tam odvykací oddělení pro lidi se závislostmi. Psychiatři jí tam určili diagnózy. Řekli, že musí začít pravidelně jíst, omezit kouření a nepít, což už stejně několik měsíců nedělá. S kouřením mě ale furt štve. Má tendenci kouřit pořád víc,“ doplnil ji manžel.

průšvihářka Hanka slibuje, že s tím něco udělá.

„Přes kamarádku jsem si objednala jednu z těch dnes populárních elektronických cigaret. Jsem na to zvědavá, protože někteří se stejně poté vraceli k cigaretám. Ale musím to zkusit, protože toho kouření je vážně moc,“ přiznává. Když zkolabovala, někde se objevilo, že vypálila denně stovku cigaret. To odmítá, ale tři krabičky za den jsou podle ní reálné. Nyní se snaží omezit to na jednu na čtyřiadvacet hodin a brzy přejít na něco nejspíš méně škodlivého.

„Jinak se o sebe starám. Jsem po proměně, budu chodit k holiči a na výživu pleti, čeká mě manikúra a pedikúra a hlavně se těším v květnu k moři s Davidem Novotným a jeho krasavci z Muže roku, “ dodala Krampolová.

Mohlo by vás zajímat

Další články