Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hana Krampolová nemá ani 5 týdnů po smrti klid: Jiří Krampol stále neobdržel urnu

Hana Krampolová nemá ani 5 týdnů po smrti klid: Jiří Krampol stále neobdržel urnu
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
PROBLÉM
Manželka Jiřího Krampola (82) Hana Krampolová (†59) sice zemřela již třetího srpna, dodnes ale herec nemá její tělesné ostatky. Kvůli tomu se oddaluje i jakýsi druhý pohřeb, kdy společně s její sestrou a synem chystá uložit její urnu do hrobu rodičů.

Jiří Krampol stále nemá urnu

„V krematoriu nám po smrti Hanky řekli, že spalování teď trvá hrozně dlouho, že urnu dostaneme až za měsíc. A paní nám slíbila, že nám dají vědět, až bude připravená. Ještě si na nás brala číslo,“ řekl eXtra.cz Jiří Krampol

„Ve čtvrtek 10. září nám už připadalo divné, že se stále ještě neozvali, tak tam můj manažer volal a chlap mu tam řekl, že už tam leží čtrnáct dní. A že tam nejsou od toho, aby někomu volali. O prachy člověka zkasírují okamžitě, ale nějaká slušnost k pozůstalým, to ne,“ zlobí se bavič, moderátor a herec.

Stesk

Ten chtěl mít nepříjemnou událost v podobě soukromého rodinného obřadu už za sebou, a tak ho zlobí, jak se zaměstnanci krematoria zachovali.

„Snažím se na to nemyslet. Lidé se sice divili, že jsem byl i v pořadu 7 pádů Honzy Dědka vysmátý, ale samozřejmě na mě doléhá, že Hanička tu už není. Hlavně po večerech to je horší. Až bude uložená, budu to moci v sobě uzavřít a pokusit se žít dál,“ dodal smutně herec, který svou ženu přes všechny její problémy hluboce miloval.

K samotnému rodinnému setkání u hrobu rodičů Hanky by mělo dojít v následujících čtrnácti dnech, až si všichni příbuzní sladí termíny.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy