Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Hana Krampolová nedostala vysněnou práci! Prozradila nám, co teď dělá a za kolik

+ Další 4 fotografie
Po hospitalizaci na psychiatrii se těšila, že nastoupí do práce... Jenže se nedočkala! Hana Krampolová (56) redakci eXtra.cz přiznala, že slíbená práce asistentky dojíždějící do domova seniorů nevyšla. Chvíli z toho byla smutná, ale pak vše vyřešil její manžel Jiří (79). Svou milovanou ženu nakonec zaměstnal sám.

Více než 4 měsíce Hana Krampolová čekala, až se stane asistentkou, která dojíždí do domova seniorů. Těšila se a od práce s lidmi si slibovala hodně. Nakonec to ale nevyšlo. „Nedopadlo to, tak jsem přemýšlela, co budu dělat dál. Nakonec mi pomohl manžel,“ svěřila se Krampolová, kterou před tím hospitalizovali na Psychiatrické klinice Všeobecné fakultní nemocnice v Praze na Karlově náměstí. Důvodem bylo, že si Hanka dopřála koktejl léků a alkoholu.

Jenže manželka moderátora a herce už má důvod k radosti. „Jirka mi nabídl, že mohu být asistentkou na jeho zájezdech, kde diskutuje s doktorem Radimem Uzlem. Teď míříme na Moravu. Jde o zábavní show,“ vysvětlila Hana Krampolová. Její role je, že po pořadu Hana diskutuje a radí seniorům. „Vydělám si za jeden pořad pět tisíc korun, jsem spokojená,“ dodala Krampolová s tím, že si svou novou práci užívá a je ráda, že je svému manželovi stále nablízku.

Mohlo by vás zajímat

Další články