Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Hana Krampolová exkluzivně pro eXtra.cz: Až mě propustí z nemocnice, půjdu do práce!

Hana Krampolová exkluzivně pro eXtra.cz: Až mě propustí z nemocnice, půjdu do práce!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Kombinace léků a alkoholu ji poslala na psychiatrii! Hana Krampolová musela být před více než týdnem hospitalizována na klinice Všeobecné fakultní nemocnice v Praze na Karlově náměstí. Teď pro eXtra.cz promluvila, že se jí daří dobře, dělá pokroky a příští týden by měla být propuštěna. A dokonce půjde do práce!

Manželka oblíbeného herce se nám svěřila s tím, že její zranění, kdy měla v krátkém časovém úseku problémy s kolenem a ramenem, si vybrala krutou daň. Bolest tišila léky, občas sáhla po lécích na spaní a když se k tomu přidal alkohol, bylo zaděláno na pořádný zdravotní průšvih.

"Teď už mi je lépe. Cítím se fajn a alkoholu se budu vyhýbat. Příští pátek bych měla být podle všeho propuštěna a potom začnu chodit do práce. Budu dojíždět do domovů pro seniory jako pomocná sestra." svěřila nám Hanka, která už ví, že mohlo být mnohem hůř.

Její manžel Jiří Krampol je aktuálně na pobytu v lázních, kde si od všech starostí potřeboval odpočinout. "Za Haničkou jdu na návštěvu v neděli. Její stav je každým dnem lepší, což mi dělá radost. Byla pět let doma a oba jsme už mysleli, že se z toho zblázníme. Musel jsem se o ni pořád starat," dodal Jiří Krampol, který měl o svou ženu opravdu velký strach. Teď oběma svitla naděje, že zase bude vše v pořádku.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy