Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Hana Krampolová do sebe klopila jednu sklenku za druhou! Tohle už nezastaví ani lékaři…

+ Dalších 6 fotografií
Je tomu rok, kdy se Hana Krampolová ocitla v psychiatrické léčebně poté, co si dopřála kombinaci léků a alkoholu. Po propuštění se dušovala, že bude pracovat a že alkoholu řekla definitivně sbohem. Jenže jak eXtra.cz informovalo jako první, není to pravda. A teď existuje i důkaz...

Hance její sliby dlouho nevydržely. Nejprve nezačala ani pracovat a už před pár měsíci mělo eXtra.cz přesné informace, že žena kdysi oblíbeného herce nasává jako duha… Teď ji přistihli i fotografové. Když si na jedné společenské akci dopřála červené víno, nezůstalo jen u jedné sklenky. Přitom ještě nedávno tvrdila, že alkoholu se doživotně vzdá.

„Už nechci zpět do nemocnice, takže nepiji. Moc dobře vím, že kdybych pila, opět si půjdu lehnout na psychiatrii. Mám to navíc zakázané od lékařů,“ byla slova Krampolové, která tak o své abstinenci přesvědčila možná své okolí, nikoliv samu sebe.

Hana tak evidentně testuje své zdraví a trpělivost Jiřího Krampola. Otázkou je, kdy se dočkáme toho, že si manželka herce a moderátora opět půjde na pár týdnů odpočinout na detox.

Mohlo by vás zajímat

Další články