Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Hana Krampolová do sebe klopila jednu sklenku za druhou! Tohle už nezastaví ani lékaři...

Hana Krampolová do sebe klopila jednu sklenku za druhou! Tohle už nezastaví ani lékaři...
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Je tomu rok, kdy se Hana Krampolová ocitla v psychiatrické léčebně poté, co si dopřála kombinaci léků a alkoholu. Po propuštění se dušovala, že bude pracovat a že alkoholu řekla definitivně sbohem. Jenže jak eXtra.cz informovalo jako první, není to pravda. A teď existuje i důkaz...

Hance její sliby dlouho nevydržely. Nejprve nezačala ani pracovat a už před pár měsíci mělo eXtra.cz přesné informace, že žena kdysi oblíbeného herce nasává jako duha Teď ji přistihli i fotografové. Když si na jedné společenské akci dopřála červené víno, nezůstalo jen u jedné sklenky. Přitom ještě nedávno tvrdila, že alkoholu se doživotně vzdá.

"Už nechci zpět do nemocnice, takže nepiji. Moc dobře vím, že kdybych pila, opět si půjdu lehnout na psychiatrii. Mám to navíc zakázané od lékařů," byla slova Krampolové, která tak o své abstinenci přesvědčila možná své okolí, nikoliv samu sebe.

Hana tak evidentně testuje své zdraví a trpělivost Jiřího Krampola. Otázkou je, kdy se dočkáme toho, že si manželka herce a moderátora opět půjde na pár týdnů odpočinout na detox.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy