Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Hana Holišová se nezdá: Než se z ní stala Beyoncé, tak přebrala Kamile Nývltové pohledného kluka

Kamila Nývltová o Tomáše nakonec přišla.
Zdroj: facebook.com, TV Nova
+ Další 3 fotografie
Kdo je největší hvězdnou novácké show Tvoje tvář má známý hlas? Vše nasvědčuje tomu, že si to o celkové prvenství rozdají David Kraus s Hankou Holišovou. Pojďme se podívat, s kým tato svůdná herečka chodí.

Hana Holišová o sobě dává pořádně vědět. A dá se říci, že je největší favoritkou na celkové prvenství v hudební show Tvoje tvář má známý hlas.

Nejprve zářila jako francouzská šansoniérka Edith Piaf, pak se dokázala převtělit v americkou zpěvačku Beyoncé. A zejména mužská část publika byla ve varu.

Hanku hodně podporuje její přítel Tomáš Smička. Psal na Facebook, že se nemůže dočkat nového dílu a že drží palce. Novináři z Blesku si vzpomněli, že pohledného tanečníka už někde viděli. Tento klučina totiž randil s Kamilou Nývltovou (26). Jiskra lásky přeskočila, když Tomáš a Hanka nacvičovali na muzikál Mamma Mia!

Zdá se, že Tomáš Smička si vybral opravdu dobře. Holišová má v těle oheň, zatímco Nývltová připomíná chodící ledovou sochu.

Související články

Další články