Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Hana Hegerová (88) je v nemocnici: Doléhá na ni stáří, problémy jí dělá hlavně chůze

Hana Hegerová (88) je v nemocnici: Doléhá na ni stáří, problémy jí dělá hlavně chůze
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
vysoký věk
Velká dáma českého šansonu Hana Hegerová oslavila 20. října narozeniny. Žádná velká oslava jejích osmaosmdesáti se ale nekonala. Paní Hegerová je totiž v nemocnici. A vypadá to, že se domů jen tak nepodívá. Zdravotní problémy se bohužel začaly vršit.

Piaf z Prahy nebo Velká dáma šansonu. Takové jsou přezdívky velké umělkyně Hany Hegerové Dne 20. října si celé Česko (ale i Slovensko a další kouty Evropy) připomnělo její 88. narozeniny. Hana Hegerová ale na nějaké oslavy asi neměla ani pomyšlení. Toho času již pobývala v nemocnici.

"Je v rehabilitačním centru v jedné nemocnici nedaleko Prahy. Už je tam nejméně dva měsíce a vypadá to, že tam bude i přes zimu. Těch problémů je více, ale hlavně ji trápí nohy. Ona má ve svém bytě docela příkré schody. A tam nyní být nemůže. Do nemocnice za ní chodí hlavně její vnuk. Jinak se dá říci, že je v ústraní a o pozornost nestojí. Vždyť víte, jak vždy byla skromná," uvedl pro redakci eXtra.cz blízký přítel slavné šansoniérky.

"Do nemocnice se vracím každého půl roku. Jsem svým způsobem zodpovědná. Denně doma dělám několik směšných pohybů a snažím se, ale jsou věci, které sama neudělám. Tady jsou šikovní doktoři i sestřičky," uvedla Hegerová už v létě pro web idnes.cz. Dodala, že chodí o holi a musí dodržovat pitný režim, jenže často se šidí. "Jsem také velmi vděčná za možnost jednolůžkového pokoje. Léta žiji sama a jsem na to tak zvyklá," dodala pěvecká hvězda.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy