Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Hana Gregorová vyvedla o 32 let mladšího přítele: Ondřej Koptík za ní poslušně cupital

Herečka Hana Gregorová vyrazila do společnosti. Na slavnostní premiéru nové slovenské komedie To ty nosíš smůlu, lásko v Bratislavě se ukázala po boku přítele Ondřeje Koptíka.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Partner

Herečka Hana Gregorová (70) vyrazila do společnosti. Na premiéru slovenské komedie To ty nosíš smůlu, lásko vzala svého mladšího přítele Ondřeje Koptíka (38). Bylo to také poprvé, co se Gregorová ukázala nad veřejnosti od rozvodové kauzy jejího syna Ondřeje Gregora Brzobohatého (40) s Taťánou Kuchařovou (35). Fotky poskytla agentura Profimedia.

Herečka Hana Gregorová má po svém boku již mnoho let mladšího partnera a zdá se, že jí to jen prospívá. Nedávno spolu s Ondřejem Koptíkem vyrazili do společnosti, a to na slavnostní premiéru nové slovenské komedie To ty nosíš smůlu, lásko v nákupním centru v Bratislavě. Ondřej za svou láskou poslušně cupital.

Gregorová tvoří společně s Koptíkem překvapivě stabilní pár. „Když jsem Hanku poznal, tak mě okouzlila svou osobností. Neskutečným charismatem, sečtělostí, inteligencí, ženskostí. Dnes vím, že Hanka je parťák do nepohody. O všem se s Hankou bavíme a já říkám, že je velitelka. Je to ale myšleno tak, že síla jejích argumentů, které mají logiku, je trefná a pravdivá,“ básnil Koptík podle webu iPrima.

Podpora synovi

Bylo to také poprvé, co se Gregorová objevila na veřejnosti po rozvodovém skandálu kolem jejího syna Ondřeje Brzobohatého a Taťány Kuchařové. Gregorová jasně vyjádřila podporu Ondrovi. Můj milovaný Ondrejko, jen ti chci říct, že život přináší různá zklamání a výhry a že bez nich by to byla nuda a monotónní. Jsem na tebe pyšná, jaký jsi správný muž, a že jsme s tvým úžasným tatínkem vychovali slušného člověka a opravdového gentlemana,“ napsala Gregorová na Facebooku.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy