Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Hana Gregorová ve své nejlepší formě: Z oplácané paní v letech šmrncovní dámou

Hana Gergorová: Z oplácané paní v letech šmrncovní dámou
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz / profimedia
+ Další 2 fotografie
proměna

Hana Gregorová (68) se delší dobu zcela stranila veřejnosti. V poslední době se ale do společenského života vrátila a ukázala se hned na dvou akcích za sebou. Svého mladšího partnera Ondřeje Koptíka (36) vyvedla jak na premiéru filmu Karel, tak na premiéru seriálu Lajna 3. Nešlo přehlédnout, že herečka v poslední době dost zhubla a moc jí to sluší. 

Herečka Hana Gregorová se ukázala po delší době na veřejnosti a jen září. Nejdříve si vyrazila s partnerem Ondřejem Koptíkem na dlouho očekávanou premiéru filmu Karel.

Už tam bylo na první pohled evidentní, že Hanka dost zhubla a neskutečně jí to sluší. Jen o pár dní později se ukázala na další premiéře, tentokrát oblíbeného seriálu Lajna 3.

I tentokrát přišla v doprovodu mladšího partnera a rozdávala úsměvy na všechny strany. Ještě před třemi lety Hanka působila oplácanějším dojmem.

Ne že by jí to neslušelo, ale její proměna v šmrncovní dámu s pár kily dole jí jen přidala na kráse a celkovém dojmu.

Lidé na sociálních sítích vesměs až na výjimky Hance fandí. "Tak má mladšího partnera, no a co, podle všeho jí to jen svědčí," píší lidé a další se přidávají.

"Hanka vypadá na svůj věk bezvadně. Je vidět, že dost zhubla a asi se cítí mnohem lépe. Mladší partner je pak už jen výhra," dodávají.

Související články

Další články