Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Hana Gregorová slaví 70: Smrt životní lásky a bouřlivý vztah s kolouškem Koptíkem

Na premiéře nechyběla ani Hanka Gregorová, kterou doprovázely kamarádky.
Zdroj: Herminapress
+ Další 4 fotografie
narozeniny

Herečka Hana Gregorová už v sobotu oslaví významné životní jubileum. Za dlouhých sedmdesát let svého života má za sebou řadu nádherných filmů, divadelních rolí a pár skandálů, které zahýbaly světem českého showbyznysu. Po smrti své životní lásky herce Radka Brzobohatého přišel do jejího života o dvaatřicet let mladší muž Ondřej Koptík, který se postaral o pořádný rozruch kolem slavné vdovy. Svědčí o tom titulní stránky časopisů z té doby.

Životní láska

Čas neúprosně letí a maminka hudebního skladatele Ondřeje Brzobohatého Hana Gregorová slaví sedmdesáté narozeniny. Herečka patří už řadu let ke špičkám české i slovenské kulturní scény.

S manželem hercem Radoslavem Brzobohatým tvořili mnoho let jeden z nejstabilnějších párů našeho showbyznysu. Bohužel jejich lásku, ze které vzešel syn Ondřej, navždy ukončil nečekaný skon oblíbeného českého herce. Ten svou milovanou manželku a děti, z nichž hereččinu dceru Rolu z předchozího vztahu si osvojil, opustil roku 2012, den před svými osmdesátými narozeninami, kdy po převozu do pražského IKEMu zemřel na následky ruptury aneurysmatu břišní aorty.

Nějakou dobu po smrti Radka Brzobohatého, která zasáhla nejen jeho rodinu, ale celou Českou republiku, se Hana rozhodla žít dál a opět prožít lásku po boku muže. To se jí splnilo, ale když vyšel najevo vztah s o dvaatřicet let mladším Ondřejem Koptíkem, způsobilo to pořádný poprask.

Vzhledem k tomu, že Koptík rozhodně nebyl distingovaný gentleman ze staré školy, nýbrž mladík, který měl problémy s drogami, způsobil Haně nejednu nespavou noc. Poté, co prostřednictvím sociálních sítí vypustil do světa pornobásničky o vášnivých nocích se svou starší láskou, způsobil tím slavné herečce dost problémů. Společně pak střídavě plnili titulní stránky časopisů a jejich bouřlivý vztah nesl velmi nelibě i Hanin syn Ondřej.

Život v ústraní

"Dobré jméno našeho rodu nikdy nebylo a nebude v rukou pana Koptíka. Svým jednáním poškozuje jedině sám sebe. Skutečně mi jeho zoufalé konání nestojí za to komentovat. Zda v tom hodlám podniknout nějaké kroky, které by vedly k ukončení celé té šaškárny, je pouze má osobní věc," prohlásil tehdy Ondřej pro server Expres.cz.

Poté, co měla Gregorová kvůli Koptíkovi z ostudy kabát nejen v Čechách, ale i na Slovensku, svůj vztah s mladým ctitelem ukončila. Koptík se ale pochlapil a ukázal, že o herečku opravdu stojí. Svůj život si dal dohromady a zkusil získat Hanino srdce zpět.

Nakonec vzala Hana svého kolouška znovu na milost, ale z veřejného života se stáhla na maximální možnou míru. Podle informací serveru kafe.cz spolu kontroverzní pár momentálně spokojeně žije v Maďarsku. Když se Gregorová občas objeví na veřejnosti, je to vždy v doprovodu dcery nebo syna. S Koptíkem, který si smazal sociální sítě a drží se v ústraní, jí to údajně pořád klape. Možná právě proto, že psaní poezie už pověsil na hřebík.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy