Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Hana Gregorová se nezdá: Svému zajíčkovi nastavila pravidla!

Jak to s nimi bude dál?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Hana Gregorová (64) se rozhodla, že ve vztahu bude brzdit. Už nebude vyprávět o tom, jak probíhalo první seznámení s Ondřejem Koptíkem (31) nebo co se dělo po prvním milování. I když s tím začínala hlavně ona, hlavní omezení dostal právě mladý milenec.

Ukázala se s ním na svatbě svého syna Ondřeje Brzobohatého (33) a pak se nechala fotografy „načapat“ na horách, kde probíhaly zásnuby. Nadšeně Hana Gregorová vyprávěla o prvním seznámení a dokonce o tom, jak nechala svého mladšího milence po prvním sexu čekat na zprávy. Tomu je ale konec.

„Jsou spolu, ale Ondřej má nůž na krku. Nesmí o ní s nikým mluvit, Hana si nepřeje ani to, aby se s ní někde veřejně objevoval. Už když ho vzala na svatbu syna, naivně vykládal novinářům hrozné věci. Pak byla ta aféra se zásnubami, na které si do zahraničí taky pozval média,“ řekl zdroj serveru Super.cz.

A je to hlavně kvůli tomu, jaké problémy má kvůli vztahu v osobním životě. „Gregorová si zpětně uvědomila, jak je kvůli tomu všem pro smích, má komplikované vztahy i s dětmi, takže si řekla, že je třeba zabrzdit.“

Dokonce to došlo tak daleko, že má svému mladému příteli kontrolovat telefon, zdali nekomunikuje s médii. Přitom to byla zatím Hana Gregorová, kdo svůj vztah dával na odiv.

Související články

Další články