Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Hana Gregorová se dojemně zastala syna Ondřeje: Miluji tebe i Tiffany RichBitch, vyjádřila Brzobohatému podporu

Hana Gregorová: Vyjádření ke kauze Brzobohatý vs. Kuchařová
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Kauza

Ondřej Brzobohatý (40) nachází v kauze proti exmanželce Taťáně Kuchařové (35) neuvěřitelné zastání. A to jak od fanoušků i celé řady celebrit, tak i od rodiny. Již včera se bratra zastala sestra Rola Brzobohatá, nyní Ondřeje na sociálních sítích povzbudila i maminka Hana Gregorová, která sdílela dojemný příspěvek.

Na veřejnost uniklo plné znění církevní žaloby, která měla zůstat jen mezi Ondřejem Brzobohatým a jeho bývalou ženou Taťánou Kuchařovou. Jako důvod církevního rozvodu v papírech Kuchařová uvádí, že neměl Ondřej vyhraněnou sexuální orientaci a převlékal se do ženských oděvů, jak informoval Blesk. Dokumenty navíc měla podle herce do médií zaslat právě jeho exmanželka.

Brzobohatý se k celé situaci otevřeně vyjádřil a zastání našel u mnoha českých celebrit i fanoušků. Situaci na sociálních sítích okomentovala i nevlastní sestra Ondřeje Rola Brzobohatá, která Kuchařovou počastovala dosti nelichotivými slovy. "Byla jsem svědkem několika velmi nepříjemných situací, kdy se z Miss Dobrotivé stala šestihlavá saň, a ty jsi pořád jen mlčel a bránil ji. Máš můj obdiv, já bych to nevydržela," napsala Rola do diskuze pod Ondřejovým příspěvkem.

Miluji tebe i Tiffany, napsala

Nyní se k celé kauze vyjádřila také Brzobohatého maminka Hana Gregorová. „Můj milovaný Ondrejko, jen ti chci říct, že život přináší různá zklamání a výhry a že bez nich by to byla nuda a monotónní. Jsem na tebe pyšná, jaký jsi správný muž, a že jsme s tvým úžasným tatínkem vychovali slušného člověka a opravdového gentlemana,“ napsala Gregorová na Facebooku.

Z vyjádření Gregorové zároveň vyplývá, že se zřejmě nikdy neřadila k fanynkám Kuchařové. „Vždy jsi byl štědrý ke svým partnerkám, ať emocionálně či materiálně, i když z mého pohledu někdy slepě. Ale to je láska, se kterou občas kráčí ruku v ruce zklamání. Pro mě je důležité, abys teď byl šťastný a spokojený a navzdory všemu ses lásky nevzdal," vzkázala maminka synovi.

"Tvůj otec by na tebe i tvou práci byl pyšný. Tak se drž, Ondrejko, život jde dál a stojí za to ho žít naplno. Miluji tě, můj nejdražší, i Tiffany, a to láskou nesmírnou. Dokud žiju, je tu má ruka, která tě ochrání, kdykoli budeš potřebovat. Tvoje máma,“ zakončila post a zároveň ukázala, že o Ondřejově libůstce, že se rád převléká za ženy, věděla. Když se totiž Ondřej převlékal za ženu, využíval přezdívku Tiffany RichBitch.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy