Redakce eXtra.cz má diskrétní informace ze soukromí mileneckého páru. Gregorovou totiž začala na pravé noze trápit patní ostruha, a to začátkem prázdnin. Vyhledala lékařskou pomoc a musela dokonce projít několika vyšetřeními, jako třeba magnetickou rezonancí. „Měla s tím velké trápení hlavně přes prázdniny. Byla prakticky pořád u doktora a Ondřej jí při chůzi hodně pomáhal. Tím, že zatěžovala nadměrně druhou nohu, začala jí zlobit kyčel,“ řekl redakci eXtra.cz člověk, který má hodně blízko k herečce.

Podle všeho tak v soukromí musí mladý milenec Koptík starší herečku přenášet a pomáhat jí v domácnosti. „Hanka říkala, že Ondřej je zlatíčko a že jí hodně pomáhá. Bez něj by běžné věci v domácnosti jen těžko zvládala. Našla si dobrého chlapa, který ji opravdu miluje,“ dodal náš zdroj.

Oslovili jsme herečku, která se ke svému onemocnění končetiny ale nevyjádřila. Nereagovala na náš dotaz. Stejně tak její přítel Ondřej Koptík nechal dotaz bez reakce. Je tak evidentní, že partneři si nejen chrání soukromí, ale i svou věkově rozdílnou lásku…