Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Hana Gregorová přestává chodit! Milenec Koptík ji musí nosit z pokoje do pokoje…

+ Dalších 6 fotografií
Oblíbená herečka Hana Gregorová (65) už teď ví, že si našla skvělého partnera. Mladší milenec Ondřej Koptík (33) ji totiž na rukách nosí. A to doslova... Důvodem není jejich romantické skotačení, ale spíše smutná skutečnost, že herecká diva má trápení s chůzí. Kromě trápení s patní ostruhou na pravé noze si herečka stěžuje na bolest kyčle v levé noze. Ondřej ji proto nosí po bytě a dokazuje jí tak svou velkou obětavost a lásku.

Redakce eXtra.cz má diskrétní informace ze soukromí mileneckého páru. Gregorovou totiž začala na pravé noze trápit patní ostruha, a to začátkem prázdnin. Vyhledala lékařskou pomoc a musela dokonce projít několika vyšetřeními, jako třeba magnetickou rezonancí. „Měla s tím velké trápení hlavně přes prázdniny. Byla prakticky pořád u doktora a Ondřej jí při chůzi hodně pomáhal. Tím, že zatěžovala nadměrně druhou nohu, začala jí zlobit kyčel,“ řekl redakci eXtra.cz člověk, který má hodně blízko k herečce.

Podle všeho tak v soukromí musí mladý milenec Koptík starší herečku přenášet a pomáhat jí v domácnosti. „Hanka říkala, že Ondřej je zlatíčko a že jí hodně pomáhá. Bez něj by běžné věci v domácnosti jen těžko zvládala. Našla si dobrého chlapa, který ji opravdu miluje,“ dodal náš zdroj.

Oslovili jsme herečku, která se ke svému onemocnění končetiny ale nevyjádřila. Nereagovala na náš dotaz. Stejně tak její přítel Ondřej Koptík nechal dotaz bez reakce. Je tak evidentní, že partneři si nejen chrání soukromí, ale i svou věkově rozdílnou lásku…

Mohlo by vás zajímat

Další články