Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hana Gregorová podnikla závažný krok: Koptíka odvezla do blázince!

+ Dalších 10 fotografií
Že je Ondřej Koptík v posledních dnech případ pro doktora Chocholouška cítíme asi všichni. Hana Gregorová se rozešla se svým mladším milencem kvůli jeho problémům s drogami. On to nezvládl, naklopil do sebe kombinaci tvrdých drog a skončil v pražské fakultní nemocnici na Karlově náměstí, kde vyváděl a rozmlátil skleněné dveře. To bylo ještě předtím, než Hance začal skládat šílené básně a ona mu chtěla pomoci.

Domluvila se tedy s jeho rodiči, že ho odveze do psychiatrické léčebny na Vysočině. „Po mém šíleném řádění mě znovu Hanka vzala k sobě domů. Pozvala tam i mé rodiče s tím, že druhý den společně pojedeme do Havlíčkova Brodu, kde je léčebna pro drogově závislé,“ řekl Koptík deníku Blesk. Zároveň si posteskl, že to bylo naposled, co spolu s Hankou leželi v posteli a objímali se.

Jenomže na místě otočil a nechtěl si nechat pomoci. „Když se mnou lékaři v léčebně mluvili, pochopil jsem, že nemám takový problémy, abych tam musel zůstat. S tím ale Hanka nesouhlasila," vzpomíná. A tak odjel domů s rodiči. Dnes si myslí, že se ho bývalá snoubenka pokusila „uklidit“ mimo Prahu a skrýt před očima veřejnosti a hlavně médií.

Den poté mu po kurýrovi poslala věci a co pak následovalo, už víme všichni. Stovky SMS denně, erotické básničky, prosby, sliby a nakonec výhrůžky pomstou a prozrazení detailů z jejich sexuální života.

Možná by terapie nebyla tak úplně na škodu…

Související články

Další články